Grote bronzen Griekse Daphne figuur op zwart marmeren basement. Draagt signatuur J.P. Alioth. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Twee antieke gebruneerde Franse bronzen figuren met marmeren basement. Circa 1820. Empire. Marmer iets beschadigd. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Zeer grote marmeren buste van koning Leopold (België). 19e Eeuw. 1835 - 1909.. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Grote gepatineerde bronzen dame, op zwart marmeren basement. Eva. Gesigneerd A. Rodin 1881, echter later !! Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Bronzen art deco figuur door Bernard Grundmann. Geplaatst op sokkel van albast. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur door Ludwig Eisenberger. 1895 - 1920. Duitsland. Romein met schild en helm. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zéér zeldzame antieke bronzen plaquette uit 1898 door Pier Pander. 1864 - 1919. Afbeelding koningin Wilhelmina. Afmeting: 32 x 27,5 cm. In goede staat.
Twee bronsgegoten wandplaquettes in de stijl van Mucha. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 x B 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur door Angles. Titel: Philosophe. Jongen met sigaret. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Antieke art deco olifant van compositie metaal. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 30 x 37 x 50 cm. In goede staat.
Antiek albasten met rood marmeren figuur op piedestal. Naakte dame. Gesigneerd Rudolf Marcuse. 1878 - 1929. Circa 1900. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco figuren van compositie metaal. Oosterse danseressen. Circa 1915. Met marmeren basement. Beschadiging. Afmeting; H 36 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude vergulde houten Zuid Duitse of Italiaanse Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen art deco roofvogel op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco-stijl. Geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Draagt signatuur Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. 20e Eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Mongools krijger figuur met originelel polychromie + verso relikwie opening. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.