Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.) 5017
Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Moderne glazen sculptuur, S. Libensky 5002
Moderne glazen sculptuur, S. Libensky

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Griekse Daphne 5074
Bronzen figuur, Griekse Daphne

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x Frans bronzen figuur, 1820 5013
2x Frans bronzen figuur, 1820

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Koning Leopold marmeren buste 5000
Koning Leopold marmeren buste

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Dame 5039
Bronzen figuur, Dame

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Pierre Meauze, Buste 5016
Pierre Meauze, Buste

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door Bernard Grundmann, 1920 5004
Bronzen figuur door Bernard Grundmann, 1920

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
L. Eisenberger, Romein met schild en helm 5022
L. Eisenberger, Romein met schild en helm

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke bronzen plaquette 5003
Zeldzame antieke bronzen plaquette

Resultaat:

420 EUR

Verkocht
2x Plaquette, Mucha-stijl 5087
2x Plaquette, Mucha-stijl

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen figuur door Angles 5012
Bronzen figuur door Angles

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen boeddha figuur (Shiva) 5069
Bronzen boeddha figuur (Shiva)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek art deco beeld, Olifant 5014
Antiek art deco beeld, Olifant

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Sculptuur op zuil, 1900 5025
Sculptuur op zuil, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paar art deco beelden, 1915 5051
Paar art deco beelden, 1915

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vergulde Madonna 5030
Vergulde Madonna

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Erotisch 5044
Bronzen figuur, Erotisch

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gesigneerd antiek beeld, 1900 5093
Gesigneerd antiek beeld, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel, H 52 cm. 5035
Bronzen roofvogel, H 52 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen uil, H 37 cm. 5058
Bronzen uil, H 37 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese bronzen sculptuur, 18 cm. 5071
Chinese bronzen sculptuur, 18 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G. Maxim art deco figuur 5079
G. Maxim art deco figuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mongools beeld (krijger), H 58 cm. 5096
Mongools beeld (krijger), H 58 cm.

Resultaat:

150 EUR