Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
18e Eeuwse staande klok, 1740 3506
18e Eeuwse staande klok, 1740

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Franse brocot pendule, 1900 3522
Franse brocot pendule, 1900

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule, 1860 3503
Grote Franse pendule, 1860

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Schwarzwalder bellen uurwerk 3504
Schwarzwalder bellen uurwerk

Resultaat:

825 EUR

Verkocht
Zuid Tiroler tafelklok (Stutzuhr) 3508
Zuid Tiroler tafelklok (Stutzuhr)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Empire klok met automaat 3551
Empire klok met automaat

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Italiaanse pendule, H 37 cm. 3574
Italiaanse pendule, H 37 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Engelse bracketklok, 1820 3611
Engelse bracketklok, 1820

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Sitzendorf pendule, H 37 cm. 3509
Sitzendorf pendule, H 37 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Weense staande klok, H 183 cm. 3511
Weense staande klok, H 183 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse boulle pendule met barometer 3516
Antieke Franse boulle pendule met barometer

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900 3560
Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1800 3608
Antieke Franse pendule, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3561
Franse vergulde pendule

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse Brocot pendule, 1890 3530
Antieke Franse Brocot pendule, 1890

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse pendule met Imari porselein, H 59 cm. 3507
Franse pendule met Imari porselein, H 59 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix pendule 3523
Franse Charles Dix pendule

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schwarzwalder koekoeksklok, 1880 3606
Schwarzwalder koekoeksklok, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schwarzwalder koekoeksklok 3607
Schwarzwalder koekoeksklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Friese klok + kleedje 3570
Antieke Friese klok + kleedje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3518
Franse pendule, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Westminster staande klok 3520
Westminster staande klok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Staande klok A'dam 3521
Staande klok A'dam

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 233 cm. 3536
Engelse staande klok, H 233 cm.

Resultaat:

250 EUR