Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden snuifdoos, 18 eeuw Daniel Govaers (of Gouers) 1
Gouden snuifdoos, 18 eeuw Daniel Govaers (of Gouers)

Resultaat:

9.500 EUR

Verkocht
Schilderij, reeën in landschap 1003
Schilderij, reeën in landschap

Resultaat:

9.500 EUR

Verkocht
Yixing theepot 7278
Yixing theepot

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen 1028
16e - 17e Eeuws, De dood aan het kegelen

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Ram Colenbrander vaas, H 25,7 cm. 6020
Ram Colenbrander vaas, H 25,7 cm.

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Vijf werken uit de 17e, 18e Eeuw 1313
Vijf werken uit de 17e, 18e Eeuw

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.) 5017
Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Lucebert, Fantasie voorstelling 1017
Lucebert, Fantasie voorstelling

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Antiek witgouden collier & oorhangers met diamant. 507
Antiek witgouden collier & oorhangers met diamant.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling 1016
Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Piet van der Hem, patrijzen 1004
Piet van der Hem, patrijzen

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese kom Ø 14,2 cm. 7033
Zeldzame Chinese kom Ø 14,2 cm.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Sculptuur van Chenxiangmu hout 7554
Sculptuur van Chenxiangmu hout

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
2x Colenbrander vaas 6010
2x Colenbrander vaas

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Witgouden slavenarmband  met diamant. 632
Witgouden slavenarmband met diamant.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Industrie Deventer 1000
Klaas Bernink, Industrie Deventer

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
S. Jankowski, Portret vrouw 1082
S. Jankowski, Portret vrouw

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Colenbrander vaas, H 19,2 cm. 6007
Colenbrander vaas, H 19,2 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
2x Antieke Colenbrander vaas, H 20,7 cm. 6019
2x Antieke Colenbrander vaas, H 20,7 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk dekseldoos 7021
Chinees lakwerk dekseldoos

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 21 cm. 7523
Chinese bolvaas, H 21 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Moderne glazen sculptuur, S. Libensky 5002
Moderne glazen sculptuur, S. Libensky

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
2x Fam. Rose trompetvaas, H 27,2 cm. 7405
2x Fam. Rose trompetvaas, H 27,2 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Vitrinekast met intarsia 4202
Vitrinekast met intarsia

Resultaat:

2.200 EUR