Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrinekast met intarsia 4202
Vitrinekast met intarsia

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Hollandse buikkast 4128
Hollandse buikkast

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Tafeltje met windhond, 1900 4013
Tafeltje met windhond, 1900

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinees secretaire 4168
Chinees secretaire

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
3-Delig bankstel in Bugatti-stijl 4025
3-Delig bankstel in Bugatti-stijl

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Moderne lederen designstoel 4057
Moderne lederen designstoel

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1830 4024
Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinkast 4115
18e Eeuwse porseleinkast

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Hollands wortelnoten kabinet, 1780 4008
Hollands wortelnoten kabinet, 1780

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4206
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Wortelnoten bureau, 1760 4208
Wortelnoten bureau, 1760

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Mahonie vitrinekast, 1860 4212
Mahonie vitrinekast, 1860

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote antieke boekenkast, 1910 4002
Grote antieke boekenkast, 1910

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Piedestal met putti 4017
Piedestal met putti

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hollands topbureau, 1760 4199
Hollands topbureau, 1760

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Boekenmolen, 1910 4030
Boekenmolen, 1910

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine/boekenkast, 1860 4062
Mahonie vitrine/boekenkast, 1860

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4139
Mahonie kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Barok ladenkast 4004
Barok ladenkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Secretaire met opzet 4117
Secretaire met opzet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Louis Seize kabinet 4239
Louis Seize kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse bibliotheekkast, 1880 4005
Franse bibliotheekkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse pronk vitrine 4007
Franse pronk vitrine

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Danziger kast 4023
Danziger kast

Resultaat:

450 EUR