Antieke Chinese houtgesneden leeuw met goud decor. Staart mist stuk. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Circa 20 - 30 cm. In goede staat.
Terracotta buste 'David'. Gemonteerd op antiek rood-marmeren basement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Composiet gegoten buste. Jugendstil stijl. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur. Liggende naakte vrouw op rots. Geplaatst op zwart marmeren basement. Afmeting: 27 x 26 x 23 cm. In goede staat.
2x Antiek China. 1x Bronzen tijger, 19e eeuw of ouder. 1x Chinees kind op kameel, circa 1900, staart gelijmd. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame. Door A. Lange. 20e Eeuw. Gietstempel M. Co. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Weens brons. Diverse figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.
Twee moderne kubistische bronzen figuren met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Lot divers brons et cetera. Onder meer; 4x plated flesdoppen met figuren, 1x kariatide, 1x kakkende kabouter, 1x deurgrip enz. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Moderne compositie metaal-kleurige sculptuur, geplaatst op basement van gelakt hout. Vrouw met handen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke wit marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Moderne gepolijste natuurstenen vrouwelijke torso, op natuurstenen sockel. 2e Helft 20e eeuw. 35 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch houtgestoken figuur. Gevecht met draak. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oud Balinees teakhouten figuur in de stijl van Made Runda. Echter ongesigneerd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen jugendstil bustes op onyx basement. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Oude vergulde bronzen Oosterse boeddha, voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ballerina op marmeren basement + Discuswerpen (composiet). Afmeting: H 37 - 44 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen jugendstil Iffland buste. Judith. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Oostenrijkse houtgestoken buste uit 1959. Moroder Mayrhofen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.