Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Chinese leeuw
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinese houtgesneden leeuw met goud decor. Staart mist stuk. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Bronzen schedel
Resultaat: 140 EUR

Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Circa 20 - 30 cm. In goede staat.

Buste 'David' , H 47 cm.
Resultaat: 120 EUR

Terracotta buste 'David'. Gemonteerd op antiek rood-marmeren basement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Buste (composiet), H 45 cm.
Resultaat: 120 EUR

Composiet gegoten buste. Jugendstil stijl. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende vrouw
Resultaat: 120 EUR

Moderne bronzen sculptuur. Liggende naakte vrouw op rots. Geplaatst op zwart marmeren basement. Afmeting: 27 x 26 x 23 cm. In goede staat.

Twee dieren beelden
Resultaat: 100 EUR

2x Antiek China. 1x Bronzen tijger, 19e eeuw of ouder. 1x Chinees kind op kameel, circa 1900, staart gelijmd. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, H 22,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame. Door A. Lange. 20e Eeuw. Gietstempel M. Co. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

4x Weens brons
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Weens brons. Diverse figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Resultaat: 90 EUR

Twee moderne kubistische bronzen figuren met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Lot divers brons etc.
Resultaat: 90 EUR

Lot divers brons et cetera. Onder meer; 4x plated flesdoppen met figuren, 1x kariatide, 1x kakkende kabouter, 1x deurgrip enz. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Vrouw met handen
Resultaat: 90 EUR

Moderne compositie metaal-kleurige sculptuur, geplaatst op basement van gelakt hout. Vrouw met handen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 29 x 18 cm. In goede staat.

2x Wit marmeren tempelleeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke wit marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Vrouwenbuste
Resultaat: 80 EUR

Moderne gepolijste natuurstenen vrouwelijke torso, op natuurstenen sockel. 2e Helft 20e eeuw. 35 cm. In goede staat.

Indonesisch beeld
Resultaat: 70 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken figuur. Gevecht met draak. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Houten sculptuur (gesneden)
Resultaat: 70 EUR

Oud Balinees teakhouten figuur in de stijl van Made Runda. Echter ongesigneerd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

2x Franse buste, H 21 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen jugendstil bustes op onyx basement. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Resultaat: 60 EUR

Oude vergulde bronzen Oosterse boeddha, voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Franse figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van compositie metaal. Vissersvolk. Geplaatst op houten sokkel. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Faun
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse bronzen faun. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Golfer
Resultaat: 50 EUR

Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

Twee figuren
Resultaat: 50 EUR

Twee figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ballerina op marmeren basement + Discuswerpen (composiet). Afmeting: H 37 - 44 cm. In goede staat.

Iffland buste, 1900
Resultaat: 50 EUR

Duitse compositie metalen jugendstil Iffland buste. Judith. Circa 1900. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Houtgestoken buste, 1959
Resultaat: 40 EUR

Oostenrijkse houtgestoken buste uit 1959. Moroder Mayrhofen. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.