Chinees porseleinen yixing trekpot met gouden reliëf decor. Voorzien van bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 15,5 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kom met goud glazuur en emaille floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinese sculptuur op console, gemaakt van chenxiangmu wortelnoten hout. Afmeting: 27 x 38 x 19 cm. In goede staat.
Prachtige antieke orgelgebogen Chinese lakwerk dekseldoos met lakwerk houders. Diverse goud decors met figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: 12 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen trompet-vormige familie rose vazen met vissen/floraal/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi kom met floraal/granaatappel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met Chinese wijsheren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 46,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen schotels met vleermuis decor, ook verso. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,7 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met houtgestoken deksel. Oudheid Chinees decor. Randfrit. Afmeting: 24,8 x 17,2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met oren + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal decor. Afmeting: H 40,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen penselenpot met figuren in berglandschap decor. Randgrit/glazuurschade pootjes. Afmeting: H 12,3 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Antieke Chinese natuurstenen boeddha figuur zittend op olifant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 45x25x16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met rood glazuur en floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal decor + bodemmerk. Alleen randfrit. Afmeting: Ø 38,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/golven decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote 6-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: 86 x 28 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met bronzen montuur als lampenvoet. Vaas gerestaureerd. Afmeting: H 49 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese yixing theepot met kersenbloesem decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 12,5 x 8,5 cm. In goede staat.