Antiek Chinees rolschilderij met geisha. Met signatuur. Circa 1920. Gouache. Afmeting: H 110 x B 20 cm. In goede staat.
Chinese yixing trekpot met losse ringen op het deksel. Afmeting: 8,5 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees/Japans bronzen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Vier oude bronzen boeddhistische tara's. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 23 cm. In goede staat.
Chinees schilderij op zijde. Tijger. Met signatuur. Aquarel op zijde. Afmeting: H 50 x B 33,6 cm. In goede staat.
Vier delen China. 1x Dekselkom met familie verte decor. 1x Octagonale gemberpot, familie verte, met bodemmerk, deksel gelijmd. 2x Yixing trekpot. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Grote 19e eeuwse familie rose dekselvaas met geisha's in de wolken decor + tekst. Bovenrand restauratie + chip deksel. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.
Vier antieke borden. China/Japan. 1x China, 18e eeuw, vazen in tuin decor, enkele chips. 3x Japan, imari, divers. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Zeven antieke Japans porseleinen imari borden. Divers. Floraal decor. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans imari porselein. Bestaande uit één dekselvaas en vier borden. Eén bord haarlijn en chips, rest goed. Afmeting: 19 x Ø 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot cloisonné. China/Japan, Duitsland. Bestaande uit; kom + dekseldoos meiji-stijl. Vaas, China. Overlay bord, Plüderhausen. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vazen met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Grotere vaas heeft haarlijn. Afmeting: H 15 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Japans porseleinen borden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19 - 25 cm. In goede staat.
Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Alle delen zijn gelijmd. Afmeting: 19,5 - 20,5 cm. In matige staat.
Drie delen Chinees porselein. Onder andere; Twee rijstkommen + lepels , feniks/draak decor, 19e eeuw. Eén bord met floraal decor. blauw-wit, circa 1900. Afmeting: 11,7 x Ø 27,5 cm. In goede staat.