Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

18e Eeuwse staande klok, 1740
Resultaat: 1.450 EUR

Franse brocot pendule, 1900
Resultaat: 1.300 EUR

Grote Franse pendule, 1860
Resultaat: 950 EUR

Zeer grote Franse pendule van marmer met brons. Figuren voorstelling. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 x 51 x 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder bellen uurwerk
Resultaat: 825 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits Schwarzwalder bellen-uurwerk met 17 bellen. Geen gewichten en slinger erbij. Functie niet getest. Afmeting: 43 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Zuid Tiroler tafelklok (Stutzuhr)
Resultaat: 800 EUR

18e Eeuwse Zuid Tiroler notenhouten tafelklok (Stutzuhr). Met Weens uurwerk, kwartierslag, spillegang, snek (ketting), wekker. Silent + Sonat functie. Goed werkend. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Empire klok met automaat
Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire klok met bron automaat. Glazen spiraal mist. Automaat functioneert. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Italiaanse pendule, H 37 cm.
Resultaat: 650 EUR

Italiaanse empire-stijl messing pendule naar ontwerp Jean André Reiche. Echter, tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Engelse bracketklok, 1820
Resultaat: 550 EUR

Sitzendorf pendule, H 37 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen pendule met figuren, putti en floraal decor. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Geen beschadigingen gevonden maar mogelijk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Weense staande klok, H 183 cm.
Resultaat: 500 EUR

Antieke notenhouten Weense art deco staande klok met messing beslag, kwartierslag op gongstaven + decentrale secondenwijzer. Circa 1920. Afmeting: H 183 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle pendule met barometer
Resultaat: 500 EUR

Franse tafelklok met thermometer + kalender, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse pendule, 1800
Resultaat: 500 EUR

Antieke Franse louis seize marmeren pendule. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 56 cm. In goede originele staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen louis philippe pendule met bloemenmeisje en zwaan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke Franse Brocot pendule, 1890
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Franse pendule met Imari porselein, H 59 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse messing pendule met Imari porselein en fratzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Franse Charles Dix pendule
Resultaat: 300 EUR

Schwarzwalder koekoeksklok, 1880
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder koekoeksklok met edelhert, vos en haas. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Schwarzwalder koekoeksklok
Resultaat: 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse Jaeger Fürderer Schwarzwalder koekoeksklok met koekoekvogel + ranken decor. Gesigneerd. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Antieke Friese klok + kleedje
Resultaat: 275 EUR

Kleine vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese schippertjes wandklok + kleedje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse pendule met zwart marmer + compositie metalen figuur. Circa 1860. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In redelijke staat.

Westminster staande klok
Resultaat: 250 EUR

Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Staande klok A'dam
Resultaat: 250 EUR

Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand + secondenwijzer. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, H 233 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met halfuur-slag + datum aanduiding. Gesigneerd Hardie Morpeth. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.