Zeer grote Franse pendule van marmer met brons. Figuren voorstelling. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 x 51 x 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits Schwarzwalder bellen-uurwerk met 17 bellen. Geen gewichten en slinger erbij. Functie niet getest. Afmeting: 43 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Zuid Tiroler notenhouten tafelklok (Stutzuhr). Met Weens uurwerk, kwartierslag, spillegang, snek (ketting), wekker. Silent + Sonat functie. Goed werkend. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire klok met bron automaat. Glazen spiraal mist. Automaat functioneert. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Italiaanse empire-stijl messing pendule naar ontwerp Jean André Reiche. Echter, tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen pendule met figuren, putti en floraal decor. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Geen beschadigingen gevonden maar mogelijk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Weense art deco staande klok met messing beslag, kwartierslag op gongstaven + decentrale secondenwijzer. Circa 1920. Afmeting: H 183 cm. In goede staat.
Antieke Franse louis seize marmeren pendule. Circa 1800. Met vuurvergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 56 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen louis philippe pendule met bloemenmeisje en zwaan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse Brocot pendule van messing, met volle zuilen, hekwerk en kratervazen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule met Imari porselein en fratzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder koekoeksklok met edelhert, vos en haas. Compleet met gewichten + slinger. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 30 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Jaeger Fürderer Schwarzwalder koekoeksklok met koekoekvogel + ranken decor. Gesigneerd. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Kleine vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese schippertjes wandklok + kleedje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met zwart marmer + compositie metalen figuur. Circa 1860. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In redelijke staat.
Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand + secondenwijzer. Afmeting: 206 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok met halfuur-slag + datum aanduiding. Gesigneerd Hardie Morpeth. Afmeting: H 233 cm. In goede staat.