Vijf antieke glazen. Divers. Onder meer Roemers, slingerglazen. Afmeting: H 12 - 17,5 cm. In goede staat.
Twee jugendstil stijl glazen vazen. Floraal, landschap decor. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: H 39 - 51 cm. In goede staat.
Francois Théodore Legras. 1839 - 1916. Glazen jugendstil vaas. Met rode bloemen, zwart + gesatineerd. Circa 1910. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen jugendstil vaas. Groen gesatineerd. Gesigneerd Leuve Frankrijk. Met decor van tropische vogels. Circa 1910. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vijf diverse Swarovski figuren. 3x Groot; hond, poes, vogel. 2x Kleiner; uil, bever. Allen in goede staat. Met originele doosjes. Afmeting: 3,5 - 11,5 cm.
Modern glazen meisjes gezicht op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee delen gesigneerd Italiaans glaswerk. 1x Vaas Michele Luzoro. 1x Stopfles Michele Luzoro. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke glazen. Divers. Onder meer twee Engelse 19e eeuwse parapluglazen. Afmeting: H 12 - 19 cm. In goede staat.
Moderne design schaal met verliefde figuren. Door Marik Eik Hemminga. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige vaas uit 1938. Model KN 1975. H 16,5 cm. In goede staat.
Antieke glazen jugendstil vaas. Gesigneerd Jem. Circa 1900. Landschap met schapen en herder. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Duitse glazen vaas. Ontwerp Rudolph Weninger. 1944 - . Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Hollandse Royal Leerdam vaas. Serica, door Siem van Marel. 1944 - . Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Acht Amerikaanse gegraveerde wijnglazen van het merk Fostoria. Kristalglas. Afmeting: H 19,5 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Moderne glazen pijpvaas met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Acht delen oud/antiek glaswerk. 20e Eeuw. Onder andere; rookglas, art deco, paper weight, persglas et cetera. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek glaswerk. 1x Vaas, Daniël Salazar Lindberg. 1x Murano hectagonale vaas. 1x Murano? octagonale vaas. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In goede staat.
Octagonale groene Copier Leerdam vaas met bodemmerk. 30-er Jaren. Afmeting: 12,3 x 11,5 cm. In goede staat.
Antieke mondgeblazen glazen pijpvaas. Circa 1920. Glasfusing, Abrissglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 59,5 cm. In goede staat.