Antieke platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 15. Decor: Kragtig. Circa 1910. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 7. Decor Steil. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: 22,5 + 12,5 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 45. Decor: Brocaat. Circa 1910. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Twee grote antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 24. Decor: Drijvend. Circa 1910. Afmeting: H 20,7 cm. In goede staat.
Lot met 50 st. 18e eeuwse bijbelse tegels. Oxide rood. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 13. Decor: Naloop. Circa 1910. Afmeting: ca. H 9,5 cm./ Ø 10,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met schaapsherder in landschap decor. Van Duijn. Afmeting: H 28 - 37 cm. In goede staat.
Twee vroege Duitse Meissen wit-porseleinen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Minimale chip bloemen mogelijk. Afmeting: H 50 - 51 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vazen. Nr. 39. Decor: Dun. Circa 1910. Afmeting: H 12,6 cm. In goede staat.
Twee Spaanse of Italiaanse fayence potten. 17e - 18e Eeuw. Florale polychromie. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Lot met 124 stuks Hollandse mangaan wandtegels. Landschap decor. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke polychrome platelen Ram Colenbrander Arnhem bekervaas + originele doos. Nr. 39. Decor: Hol. Circa 1910. Afmeting: H 12,7 x Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schotel. Nr. 27. Decor: Barsten. Circa 1910. Afmeting: Ø 24,8 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schaal. Nr. 34. Decor Polyp. Circa 1910. Afmeting: 5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Lot met 110 stuks antieke witte wandtegels. Witjes. Puntgaaf. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Afmeting: H 29 - 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam vijf-delig Delfts fayence kaststel. 18e Eeuw. Floraal/vlinder decor. Eén deksel mist. Afmeting: H 30 - 35 cm. In goede staat.
Een stel antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem kommen. Nr. 12. Decor: Strooming. Circa 1910. Met originele dozen. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas. Nr. 39. Decor: Dun. Bovenrand beetje grof afgewerkt. Circa 1910. Afmeting: H 12,6 cm. In goede staat.
Antieke polychrome platelen Colenbrander Arnhem schaal. Nr. 34. Decor: Polyp. Circa 1910. Afmeting: H 5 x Ø 18,7 cm. In zeer goede staat.
Antieke en kleine polychrome platelen Colenbrander Arnhem vaas + originele doos. Nr. 33. Decor: Viervoud. Circa 1910. Afmeting: H 7,3 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Delftse polychrome fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Gemaakt voor de Franse markt. Circa 1890. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.