Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Delftse plooischotel Ø 22 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Delftse polychrome plooischotel. Circa 1700. Haarscheur. In redelijk/goede staat. Afmeting: Ø 22,2 cm.

4x Tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Vier diverse antieke wandtegel tableau's. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 26 + 26 cm. In redelijk/goede staat.

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

6-Pas tegeltableau in mangaan-kleur. Kerk voorstelling, anno 1776. Afmeting: 26 x 39 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Kopje + 1x Gebaksbord. Afmeting: 10 - 17,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf delen Chinees porselein met karaktertekens. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

Drie vazen van keramiek
Resultaat: 50 EUR

Drie keramieken vazen. Divers. Twee vazen gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 17 - 33 cm. In goede staat.

Twee delen Delfts
Resultaat: 50 EUR

Twee delen oud/antiek Delfts aardewerk. 1x Delftse schotel + Delft Blue schaal. Afmeting: Ø 24 - 30 cm. In goede staat.

Lot porselein-reclame (7x)
Resultaat: 50 EUR

Lot met zeven oude porseleinen reclame etalage schilden. 20e Eeuw. Divers. In goede staat.

Vijf Duitse borden
Resultaat: 50 EUR

Antieke kaasstolp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke majolica kaasstolp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 28 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot tegels (ca. 60 st.)
Resultaat: 40 EUR

Lot met 60 stuks oude/antieke tegels. Zowel met als zonder lijst. Onder meer Delft, Makkum et cetera. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twee Delftse koeien
Resultaat: 40 EUR

Twee Delftse polychrome fayence Porceleyne Fles koeien. 20e Eeuw. Hoorns gelijmd. Afmeting: 9,5 x 11,5 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Majolica aspergeschaal
Resultaat: 40 EUR

Drie-delige antieke jugendstil majolica asperge-set. Circa 1910. Austria met reliëf merkteken. Schaal + lekschaal + sauskom. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3x Duitse Goebel figuen
Resultaat: 30 EUR

Drie oude/antieke Duitse Goebel figuren. 20e Eeuw. 1x Panda beer. 1x Haas op slede. 1x Hond. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.