Antieke Friese stoelklok met wekker. Klein model. Circa 1880. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Chips. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Pfeilkreuz tafelklok van notenhout. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Eén lijstje mist. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse regulateur met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Wijzerplaat lakschade. Afmeting: 89 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke wekkers. Circa 1900. 1x Vernikkeld met speeldoos. 1x Compositie metaal met jachthond. Afmeting: 17 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Schwarzwalder klokkenman van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder schoolklok met wekker. Circa 1850. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco wekkerklok van bakeliet. Gemerkt JAZ. Circa 1930. Afmeting: 19 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met slagwerk. Floraal decor. Twee deurtjes later. Afmeting: 22 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Antieke empire comtoise wandklok met spillegang en harpslinger. Circa 1820. Afmeting: 40 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke houten klokkast met schilderij en terracotta beeld. Beeld beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 40 x 25 cm. In matige staat.