Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Putti 1321
Ongesigneerd, Putti
Startprijs 60 EUR
Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond 1322
Monogram D.J., Handingekleurde plattegrond
Startprijs 60 EUR
J.H. van Oeveren, Twee platbodems 1326
J.H. van Oeveren, Twee platbodems
Startprijs 60 EUR
D. Vanmeer, Hoenderhof 1342
D. Vanmeer, Hoenderhof
Startprijs 60 EUR
De Rooy, Havengezicht Amsterdam 1352
De Rooy, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 60 EUR
C. Dubource, Landschap met koets en figuren 1363
C. Dubource, Landschap met koets en figuren
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren 1254
Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 70 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha 1259
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Bosven 1267
Onduid. gesig., Bosven
Startprijs 70 EUR
A. Wouters, Stilleven 1341
A. Wouters, Stilleven
Startprijs 70 EUR
Ger Meinema, Abstract landschap 1215
Ger Meinema, Abstract landschap
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin 1063
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startprijs 80 EUR
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht 1161
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 80 EUR
Monogram CDW, Stilleven met waaier 1191
Monogram CDW, Stilleven met waaier
Startprijs 80 EUR
J. A. Pireon, Boerderij met zandpad en hooimijten 1194
J. A. Pireon, Boerderij met zandpad en hooimijten
Startprijs 80 EUR
Onduid. gesig., Traditionele dans 1256
Onduid. gesig., Traditionele dans
Startprijs 80 EUR
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1260
Frits Gramberg, Amsterdam Nes
Startprijs 80 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1261
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 80 EUR
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij 1289
Toegeschreven aan Jan Otten, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR
Alphons Freimuth, Figuren compositie 1315
Alphons Freimuth, Figuren compositie
Startprijs 80 EUR
W. van Reeken, Ven in bos 1348
W. van Reeken, Ven in bos
Startprijs 80 EUR
J. van Rijn, Landschap met boerderij 1350
J. van Rijn, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR
Henk Lassche, Abstracte compositie 1362
Henk Lassche, Abstracte compositie
Startprijs 80 EUR
Collectie aquarellen + tekeningen 1379
Collectie aquarellen + tekeningen
Startprijs 80 EUR