Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilveren horloges 3x 550
Lot zilveren horloges 3x
Startprijs 45 EUR
2 Zilveren hangers met Delfts porselein 831
2 Zilveren hangers met Delfts porselein
Startprijs 45 EUR
Gouden hanger met citrien 643
Gouden hanger met citrien
Startprijs 50 EUR
Zilveren oorhangers met emaille, libelle 685
Zilveren oorhangers met emaille, libelle
Startprijs 50 EUR
Certina horloge 591
Certina horloge
Startprijs 60 EUR
Gouden dameshorloge 600
Gouden dameshorloge
Startprijs 60 EUR
Zilveren broche met emaille, uil 684
Zilveren broche met emaille, uil
Startprijs 60 EUR
Lot divers barnsteen 717
Lot divers barnsteen
Startprijs 60 EUR
Gouden oorstekers met kristal 734
Gouden oorstekers met kristal
Startprijs 60 EUR
Zilveren hanger met kwarts 738
Zilveren hanger met kwarts
Startprijs 60 EUR
Zilveren broche met emaille, zwaan 741
Zilveren broche met emaille, zwaan
Startprijs 60 EUR
Lot Imenso 747
Lot Imenso
Startprijs 60 EUR
Zilveren broche met emaille, libelle 769
Zilveren broche met emaille, libelle
Startprijs 60 EUR
Witgouden hanger met parel 531
Witgouden hanger met parel
Startprijs 70 EUR
Gouden harthanger met zirconia 666
Gouden harthanger met zirconia
Startprijs 70 EUR
Zilveren broche met emaille, poes 683
Zilveren broche met emaille, poes
Startprijs 70 EUR
15 Snoeren jade 725
15 Snoeren jade
Startprijs 70 EUR
Zilveren broche met emaille, haan 742
Zilveren broche met emaille, haan
Startprijs 70 EUR
4 Zakhorloges 762
4 Zakhorloges
Startprijs 70 EUR
Breed vergulde armband 778
Breed vergulde armband
Startprijs 70 EUR
Zilveren creolen met harthangers 569
Zilveren creolen met harthangers
Startprijs 80 EUR
Lot met zilveren sieraden 575
Lot met zilveren sieraden
Startprijs 80 EUR
2 Paar zilveren oorstekers 623
2 Paar zilveren oorstekers
Startprijs 80 EUR
Zilveren ring en oorstekers multi colour 657
Zilveren ring en oorstekers multi colour
Startprijs 80 EUR