51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Moderne sculptuur 5103
Moderne sculptuur
Startprijs 30 EUR
Indonesisch houten figuur 5084
Indonesisch houten figuur
Startprijs 40 EUR
Afrikaans borstbeeld 5065
Afrikaans borstbeeld
Startprijs 50 EUR
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm. 5079
Gesigneerd Balinees beeld, H 53 cm.
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur 5057
Bronzen figuur
Startprijs 60 EUR
Afrikaans snijwerk 5066
Afrikaans snijwerk
Startprijs 60 EUR
Afrikaans beeld, H 70 cm. 5069
Afrikaans beeld, H 70 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee bronzen beelden, Jachthonden 5059
Twee bronzen beelden, Jachthonden
Startprijs 100 EUR
Antieke buste, 1900 5064
Antieke buste, 1900
Startprijs 100 EUR
Art Deco presenteerschaal, 1925 5105
Art Deco presenteerschaal, 1925
Startprijs 100 EUR
Bronzen sculptuur, Beer op rotsblok 5033
Bronzen sculptuur, Beer op rotsblok
Startprijs 120 EUR
Gestoken beer, H 27 cm. 5090
Gestoken beer, H 27 cm.
Startprijs 130 EUR
Bronzen beeld, Jongen met koffers 5094
Bronzen beeld, Jongen met koffers
Startprijs 130 EUR
Bronzen figuur, Dame met hoed 5013
Bronzen figuur, Dame met hoed
Startprijs 140 EUR
Antiek bronzen beeld, H 23 cm. 5018
Antiek bronzen beeld, H 23 cm.
Startprijs 150 EUR
Antieke terracotta tijger, 1900 5063
Antieke terracotta tijger, 1900
Startprijs 150 EUR
Egyptische bronzen kat, H 45 cm. 5023
Egyptische bronzen kat, H 45 cm.
Startprijs 180 EUR
Bronzen figuur 5045
Bronzen figuur
Startprijs 180 EUR
Bronzen beeld, Man met bajonet 5058
Bronzen beeld, Man met bajonet
Startprijs 180 EUR
Grote Chinese boeddha 5070
Grote Chinese boeddha
Startprijs 200 EUR
Grote antieke lamp, H 107 cm. 5002
Grote antieke lamp, H 107 cm.
Startprijs 250 EUR
Twee vergulde Fransen figuren 5003
Twee vergulde Fransen figuren
Startprijs 300 EUR
Bronzen sculptuur, 1930 5082
Bronzen sculptuur, 1930
Startprijs 300 EUR
Bronzen verguld figuur 5008
Bronzen verguld figuur
Startprijs 350 EUR