51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade 1213
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 25 EUR
Wouter K.?, Verso Biesbosch 1432
Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startprijs 30 EUR
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen 1433
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR
R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1424
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 35 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1425
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1237
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesign., Herderin met schapen 1405
Onduid. gesign., Herderin met schapen
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1238
Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Startprijs 50 EUR
F. Cano, Landschap met huis 1250
F. Cano, Landschap met huis
Startprijs 50 EUR
A. Mertens, Hollands stadsgezicht 1290
A. Mertens, Hollands stadsgezicht
Startprijs 50 EUR
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water 1303
Naar Hobbe Smith, Platbodems op kalm water
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Man drinkt uit ballonfles 1320
Ongesigneerd, Man drinkt uit ballonfles
Startprijs 50 EUR
Theo Kuipers, Expressionistisch 1336
Theo Kuipers, Expressionistisch
Startprijs 50 EUR
J. Moerman, Stilleven met violen 1370
J. Moerman, Stilleven met violen
Startprijs 50 EUR
Willy B., Vaas met bloemen 1382
Willy B., Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1383
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard
Startprijs 50 EUR
Willy Kroes, Vaas met chrysanten 1392
Willy Kroes, Vaas met chrysanten
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Voluptueuze dame 1186
Onduid. gesig., Voluptueuze dame
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Stilleven 1249
Onduid. gesig., Stilleven
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht 1295
Onduid. gesig., Amsterdamse gracht
Startprijs 60 EUR
Monogram J.H., Wintergezicht 1304
Monogram J.H., Wintergezicht
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde 1305
Ongesigneerd, Zeepfabriek 'de Klok' bij Heerde
Startprijs 60 EUR
Twee handingekleurde gravures 1313
Twee handingekleurde gravures
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Jachtvoorstelling 1319
Ongesigneerd, Jachtvoorstelling
Startprijs 60 EUR