Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Drie oude Japanse houtsnedes 7309
Drie oude Japanse houtsnedes
Startprijs 40 EUR
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7654
Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen 7678
Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen
Startprijs 40 EUR
Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers 7680
Twee antieke Japanse Kutani plantenhangers
Startprijs 40 EUR
Twee delen Chinees Kanton 7706
Twee delen Chinees Kanton
Startprijs 40 EUR
Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm. 7182
Chinese Familie Rose schaal Ø 14,2 cm.
Startprijs 50 EUR
Grote Chinese schotel Ø 36 cm. 7371
Grote Chinese schotel Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR
Lot Chinees porselein (5x) 7721
Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 50 EUR
Twee Japanse schotels 7741
Twee Japanse schotels
Startprijs 50 EUR
Twee delen Chinees Imari 7380
Twee delen Chinees Imari
Startprijs 60 EUR
Vier delen divers Chinees 7515
Vier delen divers Chinees
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese spekstenen snijstukken 7587
Twee Chinese spekstenen snijstukken
Startprijs 60 EUR
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein 7651
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm. 7664
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese vaas, H 31 cm. 7704
Antieke Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese vazen, Ø 14 cm. 7720
Twee Chinese vazen, Ø 14 cm.
Startprijs 60 EUR
Twee Chinese kommen 7723
Twee Chinese kommen
Startprijs 60 EUR
Chinese bronzen vaas, H 28 cm. 7296
Chinese bronzen vaas, H 28 cm.
Startprijs 70 EUR
Twee Chinese vazen, H 17 cm. 7676
Twee Chinese vazen, H 17 cm.
Startprijs 70 EUR
Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm. 7687
Stel Japanse Imari sierschotels Ø 37 - 38 cm.
Startprijs 70 EUR
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm. 7070
Twee Chinese vazen, H 36,5 cm.
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 7071
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese kop+schotels 7219
Twee Chinese kop+schotels
Startprijs 80 EUR
Chinese bewerkte noot 7290
Chinese bewerkte noot
Startprijs 80 EUR