51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Kapstok in Thonet-stijl 4098
Kapstok in Thonet-stijl
Startprijs 40 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4099
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 50 EUR
Ronde tafel 4228
Ronde tafel
Startprijs 50 EUR
Antieke Bretterstoel, 1890 4182
Antieke Bretterstoel, 1890
Startprijs 60 EUR
Armleunstoel 4183
Armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Ovaal tafeltje 4278
Ovaal tafeltje
Startprijs 60 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4254
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR
Wortelnoten commode 4166
Wortelnoten commode
Startprijs 80 EUR
Engelse bijzettafel 4186
Engelse bijzettafel
Startprijs 80 EUR
Armleunstoel 4207
Armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Grote wandkast 4226
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Eiken rolluikkastje 4249
Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR
Chesterfield bank 4076
Chesterfield bank
Startprijs 90 EUR
19e Eeuwse Engelse eettafel 4222
19e Eeuwse Engelse eettafel
Startprijs 90 EUR
Chinese hocker 4235
Chinese hocker
Startprijs 90 EUR
Miniatuur linnenkastje 4114
Miniatuur linnenkastje
Startprijs 100 EUR
Tafel met twaalf bloemtegels 4140
Tafel met twaalf bloemtegels
Startprijs 100 EUR
Eiken drank/TV kast 4203
Eiken drank/TV kast
Startprijs 100 EUR
Mahonie wandkast, 1880 4209
Mahonie wandkast, 1880
Startprijs 100 EUR
Kersen bijzettafel 4227
Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Paar antieke Engelse fauteuils 4275
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 100 EUR
Oorzetel 4280
Oorzetel
Startprijs 100 EUR
Eiken commode, 1860 4236
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Twee barok-stijl stoelen 4272
Twee barok-stijl stoelen
Startprijs 120 EUR