Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Franse dekseldozen 6233
Twee Franse dekseldozen
Startprijs 30 EUR
2 Staffordshire honden 6252
2 Staffordshire honden
Startprijs 30 EUR
Chinese dekselvaas, H 40 cm. 6239
Chinese dekselvaas, H 40 cm.
Startprijs 35 EUR
Twee delen Duits aardewerk 6088
Twee delen Duits aardewerk
Startprijs 40 EUR
2x Porseleinen honden 6094
2x Porseleinen honden
Startprijs 40 EUR
Twee Engelse vazen 6109
Twee Engelse vazen
Startprijs 40 EUR
Lot divers porselein (4x) 6130
Lot divers porselein (4x)
Startprijs 40 EUR
Vier antieke schotels 6135
Vier antieke schotels
Startprijs 40 EUR
Twee antieke Engelse vazen 6164
Twee antieke Engelse vazen
Startprijs 40 EUR
Lot porselein, divers 6169
Lot porselein, divers
Startprijs 40 EUR
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm. 6201
Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Lot Duits porselein (5x) 6225
Lot Duits porselein (5x)
Startprijs 40 EUR
Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm. 6232
Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startprijs 40 EUR
Twee delen Duits porselein 6237
Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Twee porseleinen figuren 6238
Twee porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Rozenburg vaas, H 13 cm. 6115
Rozenburg vaas, H 13 cm.
Startprijs 45 EUR
Grote schaal Ø 38 cm. 6044
Grote schaal Ø 38 cm.
Startprijs 50 EUR
3x Hollands keramiek 6114
3x Hollands keramiek
Startprijs 50 EUR
Diverse beelden (4x) 6117
Diverse beelden (4x)
Startprijs 50 EUR
Vier delen Hollands plateel 6124
Vier delen Hollands plateel
Startprijs 50 EUR
Drie delen Duits aardewerk 6133
Drie delen Duits aardewerk
Startprijs 50 EUR
Antiek tête à tête theeservies 6180
Antiek tête à tête theeservies
Startprijs 50 EUR
Porseleinen pronk/fruitschaal 6226
Porseleinen pronk/fruitschaal
Startprijs 50 EUR
Acht oude/antieke theekannen 6236
Acht oude/antieke theekannen
Startprijs 50 EUR