Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Djokja schaal
Resultaat: 55 EUR

Zilveren Djokja schaal, 800/000, rond model met opstaande rand en een gecontourneerde beugel. ø16x13cm. ca 149 gram. In goede staat

5 Delen zilver
Startprijs 180 EUR

Vijf delen zilver, 835/000, met een snuifdoos vierkant gecontourneerd bewerkt model, 3,5x3,5x6cm (jl.:W:1981), een dop van een lodereinflesje, een schaarstoel, een kandelaar en een koets met ruiter, s...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...

2 Zilveren sigarettenkokers
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren sigarettenkokers, 800/000, rechthoekig model, één versierd met een ribdecor en de ander voorzien van een lijnenbewerking langs de rand. 8x9cm. MT.:Lutz & Weiss, Pforzheim. ca 161 gram. I...

Diverse portemonnee beugels
Resultaat: 60 EUR

Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...

Stel zilveren broodmanden
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam stel zilveren broodmanden, 835/000, schuitvormige gezaagde manden met spijlendecor. Voorzien van leeuwenmacarons met ogen. Geplaatst op een ovale rand. 28x18x10cm. ca 730 gram. In goede staat...

Zilveren miniatuur kabinet
Resultaat: 90 EUR

Zilveren miniatuur kabinet, 835/000, op 4 klauwpoten versierd met gegraveerd floraal decor. Voorzien van 3 lades en 2 opengewerkte deurtjes. 6x3x10cm. jl.:r:1977. totaal ca 140 gram. In goede staat

Grote zilveren soepsleef
Startprijs 350 EUR

Grote Deense zilveren soepsleef, 826/000, met ovale bak en organisch gevormde steel. Geheel voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: E.Orsnes, Aalborg, 1919. 32 cm. ca 261 gram. In zeer goede staat

Zilveren strooilepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: H.Ament, Joure, jl.: g:1866. 13 cm. ca 16 gram. minimaal sch...

Zilveren rammelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren staaframmelaar, 835/000, met konijnfiguur. Voorzien van oog. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. 13 cm. ca 22 gram. In goede staat

Zilveren huwelijksdoosje, 1893
Startprijs 160 EUR

Zilveren huwelijksdoosje, 925/000, rond model met allegorische voorstelling, ø7x5cm. jl.:i:1893, gemaakt voor de Engelse markt. ca 63 gram. Voorzien van pseudokeuren op de bodem. De bewerkte onderrand...

2 Zilveren pronklepels
Startprijs 400 EUR

Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...

Scheepskaraf met zilver
Resultaat: 120 EUR

Scheepskaraf met zilveren kraag, 925/000, en een geslepen stop. MT.: C.Bos & Zoon, Amsterdam. 20x29cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren tafelkandelaar, 925/000, op vierkante voet met rond licht, beiden voorzien van een geribde rand. MT.: Jakob Grimminger - Schwabisch Gmund. 7x7x5cm. Voorzien van een gevulde voet. In goede sta...

Zilveren kam
Resultaat: 50 EUR

Inklapbare zilveren kam, 835/000, versierd met gegraveerd biedermeierpatroon. Rechthoekig model. 12x3cm. In goede staat

Zilveren mergboor, vleesvork en veterhaak
Resultaat: 100 EUR

Lot met veterhaken, mergboor en vleesvork. Zilveren mergboor, 835/000, en vleesvork, 925/000, met houten greep en 2 veterhaken met zilveren grepen. 925/000. 17/24cm. In goede staat

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 70 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Zilveren mosterdpot
Resultaat: 90 EUR

Zilveren ovale mosterdpot, 925/000, met oorgreep en deksel met duimgreep voorzien van blauw glazen binnenbakje. 9x5x5cm MT.: Onduidelijk, Birmingham jl.:l:1910. ca 92 gram In goede staat

2 Zilveren gelegenheidslepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een ovale bak voorzien van een geschulpte rand en een voorstelling met figuren, een dubbel getorste steel bekroond een vrouwfiguur met vogel, 2...

2 Zilveren gelegenheidslepels
Resultaat: 100 EUR

2 Zilveren gelegenheidslepels, 833/000, één lepel met een geschulpte bak voorzien van een voorstelling met molen en kerk, een bewerkte steel en bekroond met een jager, MT.:Y.T. van Erp, Leeuwarden, jl...

Antiek zilveren geurfles, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Antiek zilveren geurflesje rechthoekig model aan de voor- en achterzijde versierd met een allegorische voorstelling. de zijkanten zijn voorzien van een krulbewerking. MT.: A. van Geffen, Amsterdam, jl...

Snuifdoos met zilver
Resultaat: 300 EUR

Snuifdoos gemaakt uit een tijgerschelp met zilveren scharnier en sluiting. 8x6x5cm. In goede staat

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

Lot zilver met 3 glazen met zilveren voet, Jampot met zilveren montuur en deksel met floraal decor. een hoornen pindaschaaltje met zilveren Djokja elementen. Een collier met zilveren broche/hanger met...

Zilveren snuifdoos, 1851
Resultaat: 90 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, rechthoekig model met een scharnierend deksel voorzien van een getrembleerde bewerking en randen met lijnen-bewerking. MT.: H.J.v.Halteren, Schoonhoven, jl.: R:1851. 4x6,...