Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeld, handen 5096
Bronzen beeld, handen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Buste op houten sokkel, Mesdag 5097
Buste op houten sokkel, Mesdag

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
2 Plaquettes, Mesdag 5098
2 Plaquettes, Mesdag

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen beeldje, golfer 5099
Bronzen beeldje, golfer

Resultaat:

50 EUR

Houtgesneden buste 5100
Houtgesneden buste
Startprijs 40 EUR
Figuur, 19e eeuw 5101
Figuur, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gietijzeren beeld, vrouwenbuste 5102
Gietijzeren beeld, vrouwenbuste

Resultaat:

50 EUR

2 Bronzen beeldjes 5103
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Bronzen figuren 5104
4 Bronzen figuren

Resultaat:

30 EUR

Oosters houten beeld 5105
Oosters houten beeld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Beeldje, staand geitje 5106
Beeldje, staand geitje

Resultaat:

60 EUR

Beeld, liefdespaar 5107
Beeld, liefdespaar
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Houten Mariabeeld 5108
Houten Mariabeeld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Compositie figuur 5109
Compositie figuur

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Bronzen handen 5110
Bronzen handen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, "Rust" 5111
Bronzen beeld, "Rust"

Resultaat:

135 EUR