Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Kang Xy knobbelvazen 6000
Twee Kang Xy knobbelvazen

Resultaat:

525 EUR

Imari kraankan 6001
Imari kraankan
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Vijf delig antiek Delfts kaststel 6002
Vijf delig antiek Delfts kaststel

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Kang Xy vazen 6003
Twee Kang Xy vazen

Resultaat:

4.400 EUR

Imari scheerbekken 6004
Imari scheerbekken
Startprijs 300 EUR
Verkocht
6 Kop & 5 Schotels, bever-motief 6005
6 Kop & 5 Schotels, bever-motief

Resultaat:

2.400 EUR

2 Vazen, Henri Breedveld 6006
2 Vazen, Henri Breedveld
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6007
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw 6008
Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6009
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Meissen fruitschaal op voet 6010
Meissen fruitschaal op voet
Startprijs 350 EUR
Groot Chinees beeld 6011
Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR
Grote apothekerspot Delft 6012
Grote apothekerspot Delft
Startprijs 150 EUR
Droste cacao set 6013
Droste cacao set
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen 6014
Twee zeldzame Chinese knobbelvazen

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Twee 18e-19e eeuwse Delftse dekselvazen 6015
Twee 18e-19e eeuwse Delftse dekselvazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Servies Meissen 6016
Servies Meissen

Resultaat:

300 EUR

Biedermeier servies, handbeschilderd 6017
Biedermeier servies, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR
Porseleinen servies 6018
Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR
Porseleinen servies 6019
Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Droste cacao servies 6020
Droste cacao servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
7 Chinese borden, 18e eeuw 6021
7 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees 18e eeuw warmhoudbord 6022
Chinees 18e eeuw warmhoudbord

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Fam Verte penselenpot 6023
Fam Verte penselenpot

Resultaat:

700 EUR