27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo 3500
Amsterdams staand horloge, Jakob Kerkelo

8.000 EUR

Zwarte tafelklok 3501
Zwarte tafelklok
Startprijs 675 EUR
Empire pendule, 2 figuren 3502
Empire pendule, 2 figuren

2.750 EUR

Vaaspendule 3503
Vaaspendule

650 EUR

Zeldzame grote Koekkoeksklok 3504
Zeldzame grote Koekkoeksklok

1.000 EUR

Franse pendule, marmer met brons 3505
Franse pendule, marmer met brons
Startprijs 800 EUR
Delfts blauw staand horloge 3506
Delfts blauw staand horloge

170 EUR

Lenzkirch Art Deco klok 3507
Lenzkirch Art Deco klok

1.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule 3508
Vuurvergulde Franse pendule
Startprijs 2.200 EUR
Bronzen pendule, 2-kleurig 3509
Bronzen pendule, 2-kleurig

950 EUR

Empire pendule, staande man 3510
Empire pendule, staande man
Startprijs 2.000 EUR
Lenzkirch tafelklok 3511
Lenzkirch tafelklok
Startprijs 750 EUR
Staande electrische moederklok 3512
Staande electrische moederklok

700 EUR

Engelse tafelklok 3513
Engelse tafelklok
Startprijs 2.200 EUR
18e Eeuws uurwerk 3514
18e Eeuws uurwerk

160 EUR

Klok met stolp 3515
Klok met stolp

650 EUR

Tamboerijnklok 3516
Tamboerijnklok
Startprijs 450 EUR
Lenzkirch tafelklok 3517
Lenzkirch tafelklok

550 EUR

Stations comtoise 3518
Stations comtoise

150 EUR

Franse pendule met cloisonne 3519
Franse pendule met cloisonne
Startprijs 250 EUR
Lenzkirch klokje 3520
Lenzkirch klokje
Startprijs 350 EUR
Hoedklok, 18e eeuw 3521
Hoedklok, 18e eeuw

460 EUR

Jugendstil mini staande klok 3522
Jugendstil mini staande klok

80 EUR

Comtoise 3523
Comtoise

100 EUR