Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Bofit 5000
Bronzen beeld, Bofit
Startprijs 1.500 EUR
Bronsje, vrouw met ivoor 5001
Bronsje, vrouw met ivoor
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Groot beeld, strijdwagen 5002
Groot beeld, strijdwagen

Resultaat:

675 EUR

Groot bronzen beeld 5003
Groot bronzen beeld
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Masson 5004
Bronzen beeld, Masson

Resultaat:

300 EUR

Bronzen Japanse man met kikker 5005
Bronzen Japanse man met kikker
Startprijs 750 EUR
Bronzen buste, meisje 5006
Bronzen buste, meisje
Startprijs 1.150 EUR
Bronzen verguld Heilig Hart beeld 5007
Bronzen verguld Heilig Hart beeld
Startprijs 300 EUR
Keramieken beeld, Ad Jansen 5008
Keramieken beeld, Ad Jansen
Startprijs 100 EUR
Groot samac beeld/lamp 5009
Groot samac beeld/lamp
Startprijs 950 EUR
Bronzen beeld, herten 5010
Bronzen beeld, herten
Startprijs 750 EUR
Bronzen beeld, dame 5011
Bronzen beeld, dame
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Bronzen beeld Hertzberg, jongeman 5012
Bronzen beeld Hertzberg, jongeman

Resultaat:

150 EUR

Bronzen beeld, jongedame 5013
Bronzen beeld, jongedame
Startprijs 250 EUR
Bronzen figuren 5014
Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Groot bronzen heilig beeld 5015
Groot bronzen heilig beeld
Startprijs 350 EUR
Bronzen boeddha op stier 5016
Bronzen boeddha op stier
Startprijs 125 EUR
Houten beeld, Jean D'Arc 5017
Houten beeld, Jean D'Arc
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen olifant met tijger 5018
Bronzen olifant met tijger

Resultaat:

225 EUR

Bronzen beeld, vrouw met lamp 5019
Bronzen beeld, vrouw met lamp
Startprijs 350 EUR
Art Deco beeld met gemsen 5020
Art Deco beeld met gemsen
Startprijs 100 EUR
Beeld, boogschutter 5021
Beeld, boogschutter
Startprijs 650 EUR
Afrikaanse medicijnman 5022
Afrikaanse medicijnman
Startprijs 225 EUR
Samac beeld met lamp 5023
Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR