27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

Mahonie Empire hekjeskabinet 4000
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR
Hollandse eiken renaissance kast 4001
Hollandse eiken renaissance kast

1.700 EUR

Bronzen eettafel met naakte dame 4002
Bronzen eettafel met naakte dame
Startprijs 950 EUR
Mahonie klapbuffet 4003
Mahonie klapbuffet
Startprijs 500 EUR
Empire trumeau met spiegel 4004
Empire trumeau met spiegel
Startprijs 1.500 EUR
Kabinet 4005
Kabinet

850 EUR

Kast, Hamburgerschap ca. 1760 4006
Kast, Hamburgerschap ca. 1760
Startprijs 1.250 EUR
Barok kabinet ca. 1780 4007
Barok kabinet ca. 1780
Startprijs 800 EUR
Mahoniehouten kabinet 4008
Mahoniehouten kabinet

800 EUR

Porselein vitrine 4009
Porselein vitrine

400 EUR

Ingelegd bureau 4010
Ingelegd bureau
Startprijs 750 EUR
Ingelegde vitrinekast 4011
Ingelegde vitrinekast
Startprijs 1.300 EUR
Louis Quinze tafel, 18e eeuw 4012
Louis Quinze tafel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Figuurlijke barok console 4013
Figuurlijke barok console
Startprijs 1.250 EUR
Hoekkastje met brons en intarsia 4014
Hoekkastje met brons en intarsia

425 EUR

Vitrinekast met intarsia 4015
Vitrinekast met intarsia
Startprijs 350 EUR
Hollands mahonie bureau 4016
Hollands mahonie bureau
Startprijs 400 EUR
2 Vergulde houten standaards 4017
2 Vergulde houten standaards
Startprijs 1.500 EUR
Grote spiegel+console 4018
Grote spiegel+console

210 EUR

Kussenkast, 19e eeuw 4019
Kussenkast, 19e eeuw

350 EUR

Bureau met bureaustoel 4020
Bureau met bureaustoel

375 EUR

Zwarte design stoel, Pierre Paulin 4021
Zwarte design stoel, Pierre Paulin

350 EUR

Boulle kaptafeltje, 19e eeuw 4022
Boulle kaptafeltje, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler 4023
Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.250 EUR