Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Karl Wagner, stadsgezicht 1000
Karl Wagner, stadsgezicht
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij Rusland 1001
Schilderij Rusland
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Schilderij, Ferenz Gögös 1002
Schilderij, Ferenz Gögös

Resultaat:

500 EUR

Schilderij Ton Schulten 1003
Schilderij Ton Schulten
Startprijs 2.000 EUR
D.A.C. Schipperus, koeien in weide 1004
D.A.C. Schipperus, koeien in weide
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schilderij, Henk Schuring 1005
Schilderij, Henk Schuring

Resultaat:

700 EUR

C. van de Hart 1006
C. van de Hart
Startprijs 400 EUR
Schilderij, W. de Klerk 1007
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 6.000 EUR
Schilderij, W. de Klerk 1008
Schilderij, W. de Klerk
Startprijs 3.500 EUR
H.C.A. Paradies 1009
H.C.A. Paradies
Startprijs 3.500 EUR
Jan Korthals 1010
Jan Korthals
Startprijs 400 EUR
Tchjagenny, paardenstudie 1011
Tchjagenny, paardenstudie
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vincent Gorgon 1012
Vincent Gorgon

Resultaat:

725 EUR

Ernst Baumer 1013
Ernst Baumer
Startprijs 1.500 EUR
Schilderij, A. Torres Fuster 1014
Schilderij, A. Torres Fuster
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Schilderij Volkmann 1015
Schilderij Volkmann

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Geo Poggenbeek 1016
Geo Poggenbeek

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Herman Heyenbrock 1017
Herman Heyenbrock

Resultaat:

580 EUR

Dali, vrouwen 1018
Dali, vrouwen
Startprijs 700 EUR
Schilderij, Pelletier 1019
Schilderij, Pelletier
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Schilderij, 16e-17e eeuw 1020
Schilderij, 16e-17e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, Leon Senf 1021
Schilderij, Leon Senf

Resultaat:

170 EUR

Schilderij, Han Veneman 1022
Schilderij, Han Veneman
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, interieur met 2 vrouwen 1023
Schilderij, interieur met 2 vrouwen

Resultaat:

150 EUR