Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W. Bosman, ijspret 1552
W. Bosman, ijspret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, F. de Wit 1553
Schilderij, F. de Wit

Resultaat:

35 EUR

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko 1554
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Startprijs 35 EUR
Schilderij, Sören Vibery 1555
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Ets Poppe de maris 1556
Ets Poppe de maris

Resultaat:

25 EUR

Indonesische school, 50-er jaren 1557
Indonesische school, 50-er jaren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij, G. Majewicz 1558
Schilderij, G. Majewicz

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Landkaart, Croatië Slovenië 1559
Landkaart, Croatië Slovenië

Resultaat:

80 EUR