27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

2 Figuurlijke lampjes 2000
2 Figuurlijke lampjes

450 EUR

2 Houten beelden 2001
2 Houten beelden
Startprijs 650 EUR
2 Empire kandelaars 2002
2 Empire kandelaars

150 EUR

Pendant, rococo schilderijen 2003
Pendant, rococo schilderijen

750 EUR

2 Houten goudkleurige engelen 2004
2 Houten goudkleurige engelen
Startprijs 750 EUR
Carrousel paard ca. 1860 2005
Carrousel paard ca. 1860

425 EUR

2 Beelden, Moren 2006
2 Beelden, Moren

1.750 EUR

Kruithoorn 2007
Kruithoorn
Startprijs 450 EUR
Kroonluchter Historisme 2008
Kroonluchter Historisme

500 EUR

Theekistje, pompoenvorm 2009
Theekistje, pompoenvorm
Startprijs 750 EUR
Kenotometer 2010
Kenotometer

200 EUR

Staande lamp met bloembak 2011
Staande lamp met bloembak
Startprijs 450 EUR
Grote globus op standaard 2012
Grote globus op standaard
Startprijs 850 EUR
Perzisch bronzen schaal 2013
Perzisch bronzen schaal

270 EUR

Perzisch bronsje met kattenpootje 2014
Perzisch bronsje met kattenpootje

290 EUR

2 Figuurlijke wandconsoles 2015
2 Figuurlijke wandconsoles
Startprijs 350 EUR
Bronzen vijzel, 17e eeuw 2016
Bronzen vijzel, 17e eeuw
Startprijs 400 EUR
Schoenpoets kist 2017
Schoenpoets kist

250 EUR

Gietijzeren kapstok + witte bak 2018
Gietijzeren kapstok + witte bak

270 EUR

Staande lamp met baby 2019
Staande lamp met baby
Startprijs 300 EUR
Bronzen fotolijst met 2 putti 2020
Bronzen fotolijst met 2 putti
Startprijs 225 EUR
Bronzen wierookpot 2021
Bronzen wierookpot

60 EUR

Chinees bronzen schenkkan 2022
Chinees bronzen schenkkan

160 EUR

Globus op standaard 2023
Globus op standaard

340 EUR