Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vierkante vazen, Fam Rose 6024
2 Vierkante vazen, Fam Rose
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Porseleinen kan 6025
Porseleinen kan

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Fam Rose, mandarijn 6026
2x Fam Rose, mandarijn

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Kleine vazen, mandarijn 6027
2 Kleine vazen, mandarijn

Resultaat:

120 EUR

Chinese vaas met rode draken 6028
Chinese vaas met rode draken
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Fam Rose theepotje 6029
Fam Rose theepotje

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
6 Chinese borden 6030
6 Chinese borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6031
2 Chinese kommen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
7 Chinese bordjes, 18e eeuw 6032
7 Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
7 Kopjes en 8 Schotels, Chinees 6033
7 Kopjes en 8 Schotels, Chinees

Resultaat:

350 EUR

Ronde plaquette ca. 1930 6034
Ronde plaquette ca. 1930
Startprijs 1.000 EUR
Chinese pot 6035
Chinese pot
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Groot Chinees bord 6036
Groot Chinees bord

Resultaat:

110 EUR

Chinese blauwe penselenpot, Ching dynastie 6037
Chinese blauwe penselenpot, Ching dynastie
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Chinees schenkkannetje, Lange Lijs 6038
Chinees schenkkannetje, Lange Lijs

Resultaat:

650 EUR

2 Grote Queng Long borden, figurendecor 6039
2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees beeld, boedha 6040
Chinees beeld, boedha

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4 Fam Rose krekeldoosjes 6041
4 Fam Rose krekeldoosjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Fam Rose trekpotje met kopje 6042
Fam Rose trekpotje met kopje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4 Fam Rose dekseldoosjes 6043
4 Fam Rose dekseldoosjes

Resultaat:

85 EUR

Gele schotel met groene draak 6044
Gele schotel met groene draak
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Chinese theebus, zilveren dop 6045
Chinese theebus, zilveren dop

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese strooier, zilveren dop 6046
Chinese strooier, zilveren dop

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6047
Kang Xi bord

Resultaat:

225 EUR