Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing trekpotje, gele kersenbloesem 6048
Yixing trekpotje, gele kersenbloesem
Startprijs 275 EUR
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6049
Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Fam Rose buikvaas ca. 1900 6050
Fam Rose buikvaas ca. 1900
Startprijs 750 EUR
Verkocht
19 Delen Rosenthal porselein 6051
19 Delen Rosenthal porselein

Resultaat:

50 EUR

Majolica tafelstuk, Eichwald 6052
Majolica tafelstuk, Eichwald
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Porseleinen koektrommel met onderschotel 6053
Porseleinen koektrommel met onderschotel

Resultaat:

80 EUR

2 Delen Rosenthal porselein 6054
2 Delen Rosenthal porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Amfora vaasje, Kaiser 6055
Amfora vaasje, Kaiser

Resultaat:

100 EUR

Kavel Herend porselein 6056
Kavel Herend porselein
Startprijs 200 EUR
Porseleinen tafelstuk, Thuringen 6057
Porseleinen tafelstuk, Thuringen
Startprijs 100 EUR
2 Volkstadt porseleinen beeldjes 6058
2 Volkstadt porseleinen beeldjes
Startprijs 140 EUR
Fürstenberg servies 6059
Fürstenberg servies
Startprijs 90 EUR
2 Delen Dresden porselein 6060
2 Delen Dresden porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6 Delen kutani 6061
6 Delen kutani

Resultaat:

200 EUR

Aspergeschaal, Villeroy & Boch 6062
Aspergeschaal, Villeroy & Boch
Startprijs 80 EUR
Porseleinen plaquette 6063
Porseleinen plaquette
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Majolica fruitkrans 6064
Majolica fruitkrans

Resultaat:

35 EUR

Vaas, Höchst 6065
Vaas, Höchst
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Porseleinen vaasjes 6066
2 Porseleinen vaasjes

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Amfora schaal 6067
Amfora schaal

Resultaat:

60 EUR

KPM servies 6068
KPM servies
Startprijs 50 EUR
2 Rosenthal vaasjes 6069
2 Rosenthal vaasjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Servies Duitsland A.W. 6070
Servies Duitsland A.W.

Resultaat:

80 EUR

Jugendstil Fayence schaal 6071
Jugendstil Fayence schaal
Startprijs 180 EUR