Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame zitbank 4239
Zeldzame zitbank

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

40 EUR

Bijzettafel met kerfsnede 4241
Bijzettafel met kerfsnede
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Wortelnoten hangvitrine 4242
Wortelnoten hangvitrine

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4243
Vitrinekast

Resultaat:

40 EUR

Eettafel 4244
Eettafel
Startprijs 50 EUR
Verkocht
eiken buffetkast 4245
eiken buffetkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4 Mahonie kuifstoelen 4246
4 Mahonie kuifstoelen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pianokrukje 4247
Pianokrukje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Biedermeier mahonie armstoel 4248
Biedermeier mahonie armstoel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Aziatische kast met gestoken panelen 4249
Aziatische kast met gestoken panelen

Resultaat:

180 EUR

2-Deurs kast met gebogen kap 4250
2-Deurs kast met gebogen kap
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Engels spiegelbuffet 4251
Engels spiegelbuffet

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4252
Wortelnoten commode

Resultaat:

120 EUR

Lousi Philippe, pallisander 4253
Lousi Philippe, pallisander
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Louis Philippe stoel 4254
Louis Philippe stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Philippe stoel 4255
Louis Philippe stoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Salontafel, stijlmeubel 4256
Salontafel, stijlmeubel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel 4257
Mahonie speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4258
Vitrinekast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4259
Vitrinekast

Resultaat:

100 EUR

Design salontafel, Artifort KBO Liang 4260
Design salontafel, Artifort KBO Liang
Startprijs 100 EUR
Jugendstil kamerscherm 4261
Jugendstil kamerscherm
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Mahonie hoekkast 4262
Mahonie hoekkast

Resultaat:

400 EUR