Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Delen gesigneerd glas 5524
5 Delen gesigneerd glas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
30 Kristallen glazen 5525
30 Kristallen glazen

Resultaat:

75 EUR

Glazen vis 5526
Glazen vis
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Glazen stier 5527
Glazen stier

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Divers oud/antiek gekleurd glas 5528
Divers oud/antiek gekleurd glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Delen kristal 5529
3 Delen kristal

Resultaat:

35 EUR

3 Grote glazen vazen 5530
3 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR
3 Delen oud glas 5531
3 Delen oud glas
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Diverse kristallen glazen 5532
Diverse kristallen glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen kleine vaas 5533
Glazen kleine vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Glazen vis op standaard 5534
Glazen vis op standaard

Resultaat:

225 EUR

Melkglazen dekseldoos 5535
Melkglazen dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Glazen lampjes 5536
2 Glazen lampjes

Resultaat:

85 EUR

15 Delen glas/kristal 5537
15 Delen glas/kristal
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Delen glaswerk 5538
5 Delen glaswerk

Resultaat:

40 EUR

4 Glazen Art Deco vazen 5539
4 Glazen Art Deco vazen
Startprijs 35 EUR
Glazen haan 5540
Glazen haan
Startprijs 70 EUR
Verkocht
5 Delen glas/kristal 5541
5 Delen glas/kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Boheemse wijnglazen 5542
6 Boheemse wijnglazen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kristallen wijnkoeler 5543
Kristallen wijnkoeler

Resultaat:

40 EUR

3-Delig opaline kaststel 5544
3-Delig opaline kaststel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Delen paars glaswerk 5545
3 Delen paars glaswerk

Resultaat:

40 EUR

4 Delen glaswerk 5546
4 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR
Geslepen kristallen vaas 5547
Geslepen kristallen vaas
Startprijs 110 EUR