Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Open mandje, Weens porselein 6416
Open mandje, Weens porselein

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Imari bord 6417
Imari bord

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw 6418
Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot Imari bord 6419
Groot Imari bord

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Vier Imari borden 6420
Vier Imari borden

Resultaat:

35 EUR

Imari theeservies 6421
Imari theeservies
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Groot Imari bord 6422
Groot Imari bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Wanli borden 6423
3 Wanli borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6424
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5 Familie Roze borden 6425
5 Familie Roze borden

Resultaat:

220 EUR

Servies 19e eeuws 6426
Servies 19e eeuws
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Frans porseleinen servies ca. 1880 6427
Frans porseleinen servies ca. 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Chinese knobbelvazen 6428
2 Chinese knobbelvazen

Resultaat:

130 EUR

4x Japans porselein 6429
4x Japans porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kang Xi dekselpot 6430
Kang Xi dekselpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten met zilveren monturen 6431
2 Gemberpotten met zilveren monturen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Gemberpotten met zilveren monturen 6432
2 Gemberpotten met zilveren monturen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Chinese borden, 18e eeuw 6433
2 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 6434
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

4x Duits porselein 6435
4x Duits porselein
Startprijs 20 EUR
Verkocht
4 Delen porselein 6436
4 Delen porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Imari porseleinen borden 6437
4 Imari porseleinen borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Delen Japans porselein 6438
4 Delen Japans porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6439
Imari dekselvaas

Resultaat:

40 EUR