Oude Louis Quinze stijl armleunstoel met lederen bekleding in redelijke staat 2e helft 20e eeuw 87x62x61cm.
Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R
Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Oude gebogen houten bureau-draaistoel 2e helft 20e eeuw in goede staat (Retro) 77x53x55cm.
Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.
Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.
Hollands eikenhouten buikkastje in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met bronsbeslag. In zeer goede staat 69x44x89cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.
Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G
Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.
Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.
Oude Chinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 37x73x35cm.