Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Armstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel met lederen bekleding in redelijke staat 2e helft 20e eeuw 87x62x61cm.

Spiegel, rococo stijl
Resultaat: 35 EUR

Oude spiegel 20e eeuw in rococo stijl (paar kleine stukjes missen) 82x59cm. Cond.: R

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Pallisander tafel
Resultaat: 40 EUR

Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Ovale notenhout fineer tafel met inlegwerk in het blad en p;rachtige poot. 5 Zuilen met 4-spant ca. 1870, in redelijk tot goede staat 75x130x100cm.

Wortelnoten hangkastje
Startprijs 40 EUR

Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.

Bureaustoel
Resultaat: 45 EUR

Oude gebogen houten bureau-draaistoel 2e helft 20e eeuw in goede staat (Retro) 77x53x55cm.

Butler spiegel
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse spiegel met adelaar en bolle spiegel. In goede originele staat 63xø41cm.

Rond tafeltje op poot
Startprijs 40 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.

Eikenhouten buikkastje
Resultaat: 40 EUR

Hollands eikenhouten buikkastje in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met bronsbeslag. In zeer goede staat 69x44x89cm.

Hangvitrine
Resultaat: 40 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.

Halve maan tafel
Startprijs 40 EUR

Mahonie houten wandtafel, 2e helft 20e eeuw, met roldeuren. In Louis-Seize stijl. 68x68x35cm. Cond.:G

Lederen bank
Resultaat: 30 EUR

Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.

Eiken theewagen
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.

Kinderstoel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse kinderstoel, ca. 1800. In zeer goede originele staat. 70x32x33cm.

Eikenhouten wandspinde
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten wandspinde ca. 1800 met origineel slot en lade. In zeer goede originele staat 36x22x20cm.

Eikenhouten kist
Resultaat: 85 EUR

Grote eikenhouten kist in 18e eeuwse stijl (20e eeuw) met openslaand front, in zeer goede staat 51x130x45cm.

Halve maan kastje
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Kleine 18e eeuwse kist
Resultaat: 50 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Spiegel
Startprijs 50 EUR

Oude spiegel met toog en goudkleurige bewerkte lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 109x62cm. COnd.: G

Armstoel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten Louis Seize stijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met mooie stoffering in goede staat 102x75x70cm.

Bankje
Startprijs 50 EUR

Oud eikenhouten bankje in klassieke stijl met deurtje 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x102x47cm.

Lyra wandrekje
Resultaat: 160 EUR

Vroeg biedermeier mahoneihouten etagere met 4 lyra's als zijden ca. 1830 in zeer goede originele staat 66x56x16cm.

Chinese handgestoken kist
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese handgestoken kist met 5 bewerkte panelen (landschap- en figurenvoorstelling). in zeer goede staat 37x73x35cm.