Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Spaanse polychrome fayence Lebrillo schotel. Andalucië. Figuur/floraal decor. Afmeting: H 13 x Ø 56 cm.In goede staat.
Vier delen Duits Meissen porselein. 20e Eeuw. 1x Dekseldoos, goed. 1x Suikerpot, goed. 1x Kaarskandelaar, goed. 1x Theepot, haarscheur. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Karl Thieme Potchappel porselein. 19e Eeuw. Melkkan + theepot. Handbeschilderd + goud decor. Kan heeft kleine haarlijn bovenrand. Afmeting: 11,5 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. 1x Reclame. 4x Pot/vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Lot Herend porselein. 13x Herend. 4x Kaiser. Twee delen beschadigd. Afmeting: 6,5 - 19 cm. In redelijk/goede staat.