Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.