18e Eeuws Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. Conf: HAMEC. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Groot Delfts blauw Porceleyne Fles bord. 1919. Bord met afbeelding van pauw. Bord is smerig, maar gaaf. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Delfts blauw fayence kaststel met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Friese fayence schotel met spreuk; 'Aldoende leert men'. Afmeting: Ø 31,6 cm. In goede staat.
Paar 18e eeuws Delfts witte fayence koeien. Hoorns beschadigd. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws Delfts fayence vergiet met floraal/landschap decor. Afmeting: 9 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Drie delen Gouda Zenith plateel met Japanse lakwerk decors. Twee borden + één theebus. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 22,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Engels Worchester porselein. Bestaande uit: Cake schaal met floraal decor, chips bloemen. Theepot met floraal decor, haarlijn tuit + chip bloem. Afmeting: 16 - 27 cm. In redelijks...
Bleu Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome keramieken vaas met glazuur. Floraal + vissen decor in reliëf. Gemerkt Mart Monaco. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Porseleinen dekselschaal met floraal/goud en leeuw decor. Ongemerkt. Circa 1940. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.
4x 18e eeuws Duits Wallendorf porseleinen kop + schotels. Landschap/floraal decor. Bodemmerk W. Eén schotel haarlijn + chip. Rest goed. Afmeting: 5 x Ø 12 cm.
Antiek porseleinen Limoges ei-dekseldoos. Handbeschilderd. Gemerkt M.C. Feint Main Limoges France. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek aardewerk. 1x Duitse keramieken polychrome vaas, met floraal decor, jugendstil, circa 1900. 1x Antiek Perzische polychrome stopfles met hert en vogel decor. Afmeting: 17 - 22 cm. In ...
Grote Oosterse, geglazuurde terracotta voorraadpot. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antieke majolica jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 19 x 38 x 24,5 cm. Eén chip. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands platelen melk-schenkkan door Ivora. Distributie Melkkan 1918. Kritiek op voedselverdeling. W.O. I. Afmeting: 4,3 cm. In goede staat.