This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Deense Jydsk telefoon
Starting price 60 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon van zwart bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Paraplubak + haardscherm
Starting price 50 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Starting price 30 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Starting price 50 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Starting price 35 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Starting price 35 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Starting price 200 EUR

Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Starting price 40 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Starting price 150 EUR

Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot divers oud (4x)
Starting price 50 EUR

Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Zakkroonluchter brons/kristal
Starting price 90 EUR

Bronzen zakkroonluchter met kristalglas + guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Starting price 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Starting price 40 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Japanse parapluhouder
Starting price 50 EUR

Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Starting price 40 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Twee plated dienbladen
Starting price 60 EUR

Twee grote plated dienbladen met bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 50 + 70 cm. In goede staat.

Gitaar
Starting price 50 EUR

Oude gitaar. Exelsior Classico. Italië 1967. Afmeting: 94 cm. In zeer goede staat.

Italiaanse Catania Siciliene gitaar
Starting price 70 EUR

Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse bronzen lamp
Starting price 30 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3 Pennen
Starting price 100 EUR

Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.

Oosters wandkleed, 79 x 110 cm.
Starting price 70 EUR

Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.

Tibetaanse wijnkistkist
Starting price 50 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering.ook te gebruiken als wijnkist houder voor 2 flessen Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Starting price 800 EUR

Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Starting price 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.