Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Bronzen figuur
Ergebnis: 90 EUR

Twee moderne kubistische bronzen figuren met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 22,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Gestilleerd bronzen vrouwenfiguur met lange vlecht, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x Wit marmeren tempelleeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke wit marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 10 cm. In goede staat.

Paar art deco beelden, 1915
Ergebnis: 200 EUR

Twee antieke art deco figuren van compositie metaal. Oosterse danseressen. Circa 1915. Met marmeren basement. Beschadiging. Afmeting; H 36 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco beeld, 1920
Startpreis 120 EUR

Art deco figurengroep door P. Sega. Circa 1920. Compositie metaal op natuursteen. Twee vrouwen bij kampvuur. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Antiek gesneden jachthond, 1900
Startpreis 130 EUR

Antiek gesneden jachthond uit notenhout. Circa 1900. Afmeting: 13 x 14 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke bronzen engel, 1900
Startpreis 300 EUR

Antieke bronzen engel op rood marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Vrouwenbuste
Ergebnis: 80 EUR

Moderne gepolijste natuurstenen vrouwelijke torso, op natuurstenen sockel. 2e Helft 20e eeuw. 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met marmer
Startpreis 100 EUR

Bronzen figuur met wit marmer. Zittende vrouw met duiven. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 32 x 26 x 10 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw in schelp
Startpreis 110 EUR

Modern bronzen figuur. Vrouw in nautilusschelp. Met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 26 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen uil, H 37 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen uil in art deco-stijl. Geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Draagt signatuur Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur
Startpreis 180 EUR

2x Franse buste, H 21 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen jugendstil bustes op onyx basement. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende vrouw
Ergebnis: 120 EUR

Moderne bronzen sculptuur. Liggende naakte vrouw op rots. Geplaatst op zwart marmeren basement. Afmeting: 27 x 26 x 23 cm. In goede staat.

2x Bronzen putti
Startpreis 100 EUR

Twee kleine 18e eeuwse bronzen putto's. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws brons
Startpreis 120 EUR

2x 19e Eeuws brons
Startpreis 120 EUR

Twee delen 19e eeuws brons. 1x Mercurius, vleugels/helm mist. 1x Bronzen leeuw, staart mist. Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijke staat.

Lot divers brons etc.
Ergebnis: 90 EUR

Lot divers brons et cetera. Onder meer; 4x plated flesdoppen met figuren, 1x kariatide, 1x kakkende kabouter, 1x deurgrip enz. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Chinese leeuw
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Chinese houtgesneden leeuw met goud decor. Staart mist stuk. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Bronzen schedel
Ergebnis: 140 EUR

Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Circa 20 - 30 cm. In goede staat.

Set boekensteurn, (2 panters)
Startpreis 750 EUR

Set van twee bronzen boekensteunen met panters. 20e Eeuw. Monogram R.G. Afmeting: 17,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur (Shiva)
Ergebnis: 300 EUR

Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 14,2 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek bronzen figuur. Oosters, Boeddhistisch dansend figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen sculptuur, 18 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Chinees bronzen figuur. 20e Eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.