Twee moderne kubistische bronzen figuren met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Gestilleerd bronzen vrouwenfiguur met lange vlecht, geplaatst op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke wit marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke art deco figuren van compositie metaal. Oosterse danseressen. Circa 1915. Met marmeren basement. Beschadiging. Afmeting; H 36 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Art deco figurengroep door P. Sega. Circa 1920. Compositie metaal op natuursteen. Twee vrouwen bij kampvuur. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.
Antiek gesneden jachthond uit notenhout. Circa 1900. Afmeting: 13 x 14 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen engel op rood marmeren basement. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Moderne gepolijste natuurstenen vrouwelijke torso, op natuurstenen sockel. 2e Helft 20e eeuw. 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met wit marmer. Zittende vrouw met duiven. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 32 x 26 x 10 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Vrouw in nautilusschelp. Met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 16 x 26 x 24 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco-stijl. Geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Draagt signatuur Fernandez. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen jugendstil bustes op onyx basement. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur. Liggende naakte vrouw op rots. Geplaatst op zwart marmeren basement. Afmeting: 27 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse bronzen putto's. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws brons. 1x Mercurius, vleugels/helm mist. 1x Bronzen leeuw, staart mist. Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijke staat.
Lot divers brons et cetera. Onder meer; 4x plated flesdoppen met figuren, 1x kariatide, 1x kakkende kabouter, 1x deurgrip enz. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden leeuw met goud decor. Staart mist stuk. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Circa 20 - 30 cm. In goede staat.
Set van twee bronzen boekensteunen met panters. 20e Eeuw. Monogram R.G. Afmeting: 17,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Shiva. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Oosters, Boeddhistisch dansend figuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,2 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. 20e Eeuw. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.