Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke revolver, Vero Clement
Ergebnis: 450 EUR

Antiek trommel-revolver. Gemerkt Vero Clement a pistons Colt. 38 cal. + nummers. Voorlader. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Twee antieke revolvers
Ergebnis: 140 EUR

Twee antieke revolvers. 1x The most perfected model of 1908, gemerkt met R + kroon. 1x idem. Sterk geoxideerd. Afmeting: L 15,5 cm. In matig/redelijke staat.

Vier antieke lange bajonetten
Ergebnis: 150 EUR

Vier antieke 19e eeuwse lange bajonetten. Divers. Afmeting: L 49 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Duitse bajonetten
Ergebnis: 250 EUR

Drie antieke Duitse bajonetten uit de WO I + WO II. 1x Demag. 1x Gebr. Heiteger Solingen. 1x Waffen Fabrik Neuhausen. Afmeting: L 27,5 - 45,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek sabel met familiewapen, L 95 cm.
Ergebnis: 200 EUR

Antiek sabel met ponsmerk + bronzen handbeschilderd familiewapen. Met lederen grip. 19e Eeuw. Afmeting: L 95 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 94,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antieke sabel met roggehuid, L 95,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek sabel, L 92 cm.
Ergebnis: 110 EUR

Antiek Duits sabel. Gemerkt Rich. A. Herder Solingen. Circa 1890. Houten grip met hoorn en messing. Floraal. Iets schade. Afmeting: L 92 cm. In redelijk/goede staat.

Drie diverse bajonetten
Ergebnis: 225 EUR

Drie diverse oude bajonetten. Onder andere; USA 1918 + F.A.B. + Toledo. Afmeting: 36 - 56 cm. In goede staat.

Indonesische Klewang , L 65 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Prachtige oude/antieke Klewang uit Indonesië. Met messing en houtgesneden heft. 20e Eeuw. Afmeting: L 65 cm. In goede staat.

2x Japanse Katana
Ergebnis: 350 EUR

Twee oude Japanse Katana's met opschrift. 20e Eeuw. Oxidatie + patina. Afmeting: L 85 - 86 cm. In redelijke staat.

Degen, L 92 cm.
Startpreis 200 EUR

18e - 19e Eeuwse degen met adelaar met kroon + zes vaandels, brons verguld, met heft van hoorn. Teken op lemet S.M. + handbescherming. Frankrijk? Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

3 Diverse bajonetten
Ergebnis: 100 EUR

Drie diverse bajonetten/mes. Eén bajonet genummerd + gemerkt. Afmeting: 26 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Vuursteen pistool, L 22,5 cm.
Ergebnis: 225 EUR

Antiek vuursteen pistool met bronzen loop en datering 1790 + Walter. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.

2x Sabel
Startpreis 350 EUR

Kopie dolk + 2 medailles
Ergebnis: 100 EUR

Kopie dolk W.O. II Duitsland, Clemen & Jung. Plus twee Duitse medailles W.O. II. Eén kopie, één echt? Afmeting: 5 - 42,5 cm. In goede staat.

4x Duitse medaille
Ergebnis: 250 EUR

Vier antieke Duitse medailles. W.O. I + W.O. II. Afmeting: 4 x 4 cm. In goede staat.

Engels luchtdrukpistool
Ergebnis: 120 EUR

Engels Gat luchtdrukpistool. T.J. Harrington & Son, Walton Surrey. 20e Eeuw. Afmeting: L 26,5 cm. In goede staat.

Kris + 2x dolk
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Indonesische kris + twee etnografische dolken met lederen schede. 20e Eeuw. Afmeting: L 29 - 50 cm. In goede staat.

Indiana Jones Bowie Knife UC501, L 64 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Indiana Jones Bowie Knife in lederen schede. United UC501. Met messing adelaarskop. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Lot oude messen, L 14 - 25 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Lot oude messen. Onder andere; Masper knife, Sperber, Haller, Smith - Wesson + ongemerkt. Afmeting: L 14 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dolk + schede, 1900
Startpreis 50 EUR

Lot messen
Ergebnis: 120 EUR

Lot met diverse dolken/messen. Onder andere Sperber. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 47 cm. In goede staat.

Twee Indonesische krissen
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Indonesische krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 48 - 49 cm. In zeer goede staat.