Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeldzaam lyra pendule stel, 1870
Startpreis 2.250 EUR

Frans klokkenstel, 1880
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzame antieke Franse reiswekker, 1890
Startpreis 1.800 EUR

Grote Franse pendule, 1860
Ergebnis: 950 EUR

Zeer grote Franse pendule van marmer met brons. Figuren voorstelling. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 70 x 51 x 20 cm. In goede staat.

Schwarzwalder bellen uurwerk
Ergebnis: 825 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits Schwarzwalder bellen-uurwerk met 17 bellen. Geen gewichten en slinger erbij. Functie niet getest. Afmeting: 43 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Franse Cercle Tournant klok, H 44 cm.
Startpreis 4.250 EUR

18e Eeuwse staande klok, 1740
Ergebnis: 1.450 EUR

Franse pendule met Imari porselein, H 59 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Franse messing pendule met Imari porselein en fratzen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Zuid Tiroler tafelklok (Stutzuhr)
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuwse Zuid Tiroler notenhouten tafelklok (Stutzuhr). Met Weens uurwerk, kwartierslag, spillegang, snek (ketting), wekker. Silent + Sonat functie. Goed werkend. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Sitzendorf pendule, H 37 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Antieke Duitse Sitzendorf porseleinen pendule met figuren, putti en floraal decor. Circa 1890. Achtdaags-stil uurwerk. Geen beschadigingen gevonden maar mogelijk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Franse pendule (albast)
Ergebnis: 100 EUR

Grote antieke Franse pendule van albast met putti. Circa 1860. Enkele lijsten missen + basement gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 58 cm. In redelijke staat.

Weense staande klok, H 183 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Antieke notenhouten Weense art deco staande klok met messing beslag, kwartierslag op gongstaven + decentrale secondenwijzer. Circa 1920. Afmeting: H 183 cm. In goede staat.

Antieke majolica pendule, 1880
Startpreis 800 EUR

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 600 EUR

2x Bakkersklok, 1900
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Franse bakkersklokken met blauw porselein en floraal decor. Circa 1900. Eén haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok, 1880
Startpreis 800 EUR

Antieke Franse boulle pendule met barometer
Ergebnis: 500 EUR

Duitse Eissen Uhr
Startpreis 1.750 EUR

Vroege Duitse Eissen Uhr met Kuhschwanz vorder pendel. Eerste helft 18e eeuw. Slagwerk op bel met twee hamers. Met origineel metaal beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 47 x 17 x 29 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Ergebnis: 250 EUR

Antieke Franse pendule met zwart marmer + compositie metalen figuur. Circa 1860. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele beschadigingen. Afmeting: 51 x 53 x 18 cm. In redelijke staat.

Engelse staande klok, H 230 cm.
Startpreis 1.500 EUR

Westminster staande klok
Ergebnis: 250 EUR

Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Staande klok A'dam
Ergebnis: 250 EUR

Westminster wortelnoten Warmink staande klok. Amsterdams model. Kwartier-slag + maanstand + secondenwijzer. Afmeting: 206 cm. In goede staat.

Franse brocot pendule, 1900
Ergebnis: 1.300 EUR

Franse Charles Dix pendule
Ergebnis: 300 EUR