Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Januariveiling 2024

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Thedo speelgoedauto 'Sneldienst'
Ergebnis: 100 EUR

Leuke Hollandse houten Thedo speelgoedauto uit de 50-er jaren. Sneldienst vrachtauto. Afmeting: 30 x 72 x 20 cm. In goede staat.

Twee delen speelgoed
Startpreis 100 EUR

Twee delen antiek speelgoed, 1e helft 20e eeuw. Een papier mache candy box, politie agent. En blikken beweegbare boksers met lithgintie. 9-19 cm. In goede staat.

Märklin trein met rails etc.
Startpreis 100 EUR

Elektrische Märklin Tenderlock met twee wagons + rails. Type 889. In kist. Circa 1920. Bespeeld. Afmeting: 18 x 50 x 42 cm. In redelijke staat.

Märklin trein + rails, 1920
Ergebnis: 200 EUR

Antieke Duitse blikken Märklin trein met rails. Circa 1920. Loc electrisch R.S. 12880, dak zit los. Speisewagen, Compagnie Internationale Des Wagons met interieur, dak iets verbogen. Rheingold Mitropa...

Engelse speelgoed Tri-Ang Lines trein
Startpreis 200 EUR

Grote Engelse speelgoed Tri-Ang Lines Bros. trein met wagons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 170 cm. In zeer goede originele staat.

Elastolin postkoest
Startpreis 200 EUR

Duitse elastolin speelgoed postkoets met drie cowboys. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Elastolin huifkar, 1930
Ergebnis: 160 EUR

Duitse speelgoed elastolin huifkar. Circa 1930. Kar uit blik. Afmeting: 29 cm.In redelijk/goede staat.

Elastolin wagon, 1940
Startpreis 180 EUR

Grote Duitse elastolin wagon van bakeliet. Circa 1940. Eén hekje los erbij. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek speelgoed
Ergebnis: 100 EUR

4x Oud + antiek speelgoed. Duitse blikken mechanische gescha D.R.G.M. man met koffer (wordt vooruit geduwd),goed. Schoorsteenveger (celluloid), goed. Charly Chaplin (rubber), goed. Gietijzeren man op ...

Antieke speelgoed kinder-typemachine, 1920
Startpreis 100 EUR

Antieke, Duitse kinder type-machine van blik (speelgoed). Met originele doos + beschrijving. Gemerkt S.G. Junior U.S.A. patent D.R.G.M. Circa 1920. Afmeting: 14 x 20 x 21 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke pop, 1920
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen poppen. Circa 1920. 1x Armand Marseille Floradora, met slaap-ogen + mohair. 1x Heubach 275/11, met slaap-ogen + mohair. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed (divers)
Ergebnis: 30 EUR

Lot houten speelgoed. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Lot speelgoed (4x)
Ergebnis: 90 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed. Onder andere Russische zijspan motor, twee blikken vliegtuigen Joustra. 1x Jet/China. 1x Futuristische Russische auto. Afmeting: 23 - 55 cm. In redelijke staat.

Doos divers Lego
Ergebnis: 80 EUR

Lot met divers Lego speelgoed (in doos). Onder andere; Lego techniek + figuren. Tevens ander speelgoed. Afmeting: 48 x 30 x 45 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Ergebnis: 90 EUR

Verzameling elastolin cowboy figuren. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Ergebnis: 180 EUR

Verzameling elastolin speelgoed. Indianen. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Ergebnis: 160 EUR

Verzameling Duits elastolin speelgoed. Cowboys + soldaten. Circa 1930. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Lot elastolin speelgoed
Ergebnis: 120 EUR

Verzameling elastolin cowboy figuren. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot elastolin speelgoed, 1930
Ergebnis: 200 EUR

Verzameling elastolin Indiaan figuren. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Kinderfornuis
Startpreis 80 EUR

Gerestaureerd 19e eeuws Frans 2-pits kinderfornuis met koperen knoppen. Schoorsteen mist. Afmeting: 48 x 36 x 55 cm. In goede staat.

Kinderfornuis + koperen pannen
Ergebnis: 160 EUR

Antiek Duits kinderfornuis van blik, met originele koperen pannen. Met schoorsteen. Circa 1910. Mogelijk Märklin of Bing. Afmeting: 50 x 45 x 34 cm. In goede staat.

Twee kinderfornuizen
Startpreis 150 EUR

Twee antieke kinderfornuizen. Professioneel gerestaureerd. Circa 1920 - 1930. 1x Blauw geëmailleerd Baby Baro. 1x Gietijzer/allesbrander, Calorifere Ciney Brevete. Afmeting: 40 x 35 x 22 cm./ 31 x 16 ...

3x Duitse badpop
Ergebnis: 110 EUR

Drie porseleinen bad poppen. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 35 cm. In goede staat.

Twee antieke kinderfornuizen
Ergebnis: 90 EUR

Twee antieke kinderfornuizen. Circa 1900 - 1930. 1x Gietijzer, geëmailleerd blauw, jugendstil, Frankrijk, P.W. 1x Elektrisch, geëmailleerd wit + pannen, Duitsland. Afmeting: 39 x 31 x 18 cm. / 27 x 33...