Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Klaas Bernink, Industrie Deventer
Ergebnis: 2.750 EUR

E.J. Niemann, Berglandschap
Ergebnis: 500 EUR

E.J. Niemann. 1813 - 1876. Engelse School. Berglandschap met watermolen, waterval en figuur op rots. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41x B 30 cm. In goede staat.

Schilderij, reeën in landschap
Ergebnis: 9.500 EUR

Piet van der Hem, patrijzen
Ergebnis: 3.500 EUR

Onduidelijk monogram, Koe bij drenkplaats
Startpreis 1.500 EUR

Onduidelijk monogram. Toegeschreven aan Willem Maris (met expertise). 1844 - 1910. Koe bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27,5 x B 20 cm. In goede staat.

Pol Dom, Parijs
Ergebnis: 1.400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren bij gotische kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Jo Schrijnder, Strandgezicht
Ergebnis: 550 EUR

Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Strandgezicht met opvliegende ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Pol Dom, Liggend vrouwelijk naakt
Ergebnis: 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Startpreis 350 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Bomschuit met vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boeren met ossenspan
Ergebnis: 550 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boeren met ossenspan. Olieverf op linnen. Ongerestaureerd origineel. Afmeting: H 70 x B 130 cm. In goede staat.

Jan van Heel, Stad met rivier, figuren en brug
Startpreis 100 EUR

J. Hovener, Figuren op strand
Startpreis 700 EUR

Jan Hovener, 1936. Figuren op strand met strandhutten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 89 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 800 EUR

Willem van Schaick, Poldergezicht met zeilboot
Ergebnis: 350 EUR

Willem van Schaick. Larense School. 1874 - 1938. Poldergezicht met zeilboot, punters en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 50 cm. In goede staat.

2x Russische avant garde
Ergebnis: 400 EUR

Twee oude werken. Monogram W. B. 9/12 + W.B. 10/12. Russische avant garde. 60-er Jaren. Gouache op papier. Afmeting: H 21,5 x B 30 cm. In goede staat.

Wilhelm Imkamp, Kubistische voorstelling
Ergebnis: 3.750 EUR

Lucebert, Fantasie voorstelling
Ergebnis: 4.000 EUR

Zeldzaam pendant, Havengezicht
Ergebnis: 1.700 EUR

J. Korthals, Rotterdamse haven met vrachtschepen
Startpreis 1.000 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. haven Amsterdam met het gezicht op het ei met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jaroslav Setelik, Haven industrie
Ergebnis: 180 EUR

Jaroslav Setelik. 1881 - 1955. Praag. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 42 cm. In goede staat.

Frans Swagers, Storm bij havenmonding
Startpreis 1.500 EUR

Frans Swagers. 1756 - 1836 Parijs. Storm bij havenmonding met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 73 cm. In goede staat.

Theo Goedvriendt, Stilleven paddenstoelen
Ergebnis: 100 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Stilleven paddenstoelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x 84 cm. In goede staat.

Ergebnis: 200 EUR

Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Stilleven paddenstoelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 77 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Haven Rotterdam
Startpreis 1.200 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Rotterdamse haven met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.