Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koning Leopold marmeren buste
Ergebnis: 900 EUR

Zeer grote marmeren buste van koning Leopold (België). 19e Eeuw. 1835 - 1909.. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Moissej Kogan, Knielende vrouw
Startpreis 7.500 EUR

Moissej Kogan. 1879 - 1943. Belangrijke Russische - Joodse beeldhouwer. Knielende vrouw op marmeren basement. Afmeting: 18,5 x 5,5 x 7 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur, S. Libensky
Ergebnis: 2.500 EUR

Zeldzame antieke bronzen plaquette
Ergebnis: 420 EUR

Zéér zeldzame antieke bronzen plaquette uit 1898 door Pier Pander. 1864 - 1919. Afbeelding koningin Wilhelmina. Afmeting: 32 x 27,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Bernard Grundmann, 1920
Ergebnis: 600 EUR

Bronzen art deco figuur door Bernard Grundmann. Geplaatst op sokkel van albast. Circa 1920. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Grote bronzen buste
Startpreis 1.500 EUR

Grote bronzen buste. Onduidelijk gesigneerd. Dames portret. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Marmeren sculptuur, Twee zoenende figuren
Startpreis 2.750 EUR

Groot wit marmeren figuur. Twee zoenende figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 41 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Startpreis 200 EUR

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startpreis 200 EUR

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startpreis 300 EUR

Twee dieren beelden
Ergebnis: 100 EUR

2x Antiek China. 1x Bronzen tijger, 19e eeuw of ouder. 1x Chinees kind op kameel, circa 1900, staart gelijmd. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen figuur, H 22,5 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame. Door A. Lange. 20e Eeuw. Gietstempel M. Co. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door Angles
Ergebnis: 300 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door Angles. Titel: Philosophe. Jongen met sigaret. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Frans bronzen figuur, 1820
Ergebnis: 1.200 EUR

Antiek art deco beeld, Olifant
Ergebnis: 250 EUR

Antieke art deco olifant van compositie metaal. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 30 x 37 x 50 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur. Meisje op boomstronk. Naar August Moreau. 21e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Pierre Meauze, Buste
Ergebnis: 700 EUR

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Ergebnis: 4.500 EUR

Bronzen roofvogel
Startpreis 400 EUR

Gesigneerde bronzen roofvogel op piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 45 x35 x 22 cm. In goede staat.

2x Putti renaissance kandelaar
Startpreis 1.500 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden renaissance engelen-kandelaren van notenhout. Religieus. Enkele delen gelijmd. Afmeting: 65 x 33 x 22 cm.

Religieus figuur, H 62,5 cm.
Startpreis 500 EUR

16e - 17e Eeuws religieus figuur van larikshout. Polychromie ooit verwijderd. In-actieve oude wormbeval. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuur
Startpreis 550 EUR

Twee grote bronzen figuren op marmeren basement. Naar Auguste Moreau. 21e Eeuw. Afmeting: 45 - 46 cm. In goede staat.

L. Eisenberger, Romein met schild en helm
Ergebnis: 500 EUR

Antiek bronzen figuur door Ludwig Eisenberger. 1895 - 1920. Duitsland. Romein met schild en helm. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen goudfazant, 1900
Startpreis 350 EUR

Grote bronzen goudfazant door L. Bureau, 1866 - 1906. Circa 1900. Afmeting: 43 x 49 x 12 cm. In goede staat.