Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen snuffbottles. 1x Figuren in tuin decor. 1x Boot op rivier met bergen. Afmeting: H 7,3 - 7,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschalen met floraal decor. Afmeting: 18 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselschaal met floraal decor. Afmeting: H 23 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Beide haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas. 19e Eeuw, met tuin/paradijsvogel decor. Haarscheuren. Afmeting: H 34,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen vazen met floraal/paradijsvogel decor. Eén vaas goed. Eén vaas bovenrand gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met floraal decor. Eén bord gaaf. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met floraal decor + bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Twee borden goed. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 16e - 17e eeuws Chinees kraakporseleinen bord in lotusbloem vorm. Met vogel in landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 3,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal decor. Eén bord één chip. Eén bord met minimale chips. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse meiji cloisonné vazen met floraal/vogel decor. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame set van 24 antieke Japanse satsuma borden met vogels in landschap/goud decor. Met signatuur. 6 Borden chip. 18 Borden gaaf. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Japans imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, één chip. Twee bibelot vaasjes, goed. Twee borden met tuin/goud decor, goed. Afmeting: 9 -27,5 cm.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met floraal/landschap decor. Afmeting: H 10 - 13 cm. In goede staat.
Zes Japanse imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Berglandschap/goud decor. Eén chip schotel. Afmeting: 7 x 12,5 cm. Ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen visschalen. Floraal/vleermuizen/goud decor. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.