Diese Webseite verwendet Cookies

Oktoberveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 12. Oktober 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stel antieke Delftse dekselpotten, H 48 cm.
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Stel antieke Delftse vazen, H 36 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence knobbelvazen met chinoiserie decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Delftse vaas (lamp), H 30 cm.
Ergebnis: 110 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vaas als lampenvoet. Gemerkt De Bijl. Eén restauratie. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.

Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Delftse dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Deksel beschadigd + restauraties. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.

Delftse vaas, H 36 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met schaatser decor. Met bodemmerk: M:Q. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Zeldzame polychrome buste
Startpreis 500 EUR

Zeldzame 19e eeuwse polychrome fayence buste. Verliefd paar. Met bodemmerk (letters). Delfts of Frankrijk. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

18e Eeuwse tabakspot, H 27 x Ø 19 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws polychrome fayence tabakspot met messing deksel + leeuwenkoppen. Afmeting: H 27 x Ø 19 cm. In goede staat.

Vier apothekerspotten
Ergebnis: 900 EUR

Vier 18e eeuwse fayence apothekerspotten met roofvogels + dubbele koppen. Met bodemmerk F.A. + C.A. + L.S. + E.S. Duitsland? Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Apothekerspot
Ergebnis: 425 EUR

Antieke Hollandse fayence apothekerspot met pauwen decor. Ungt. Napolitan. Gemerkt de Drie Klokken. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900
Ergebnis: 1.500 EUR

18e Eeuwse apotheker schenkkan
Ergebnis: 800 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor. O. Hyperici (st.janskruid). Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antieke Delftse dekselpot, H 44 cm.
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Delftse polychrome fayence dekselpot met floraal/dieren decor. Gemerkt A K. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Startpreis 400 EUR

5-Delig Hollands kaststel
Ergebnis: 170 EUR

Vijf-delig antiek Hollands polychrome, fayence kaststel. Met figuur in landschap decor. Twee vogels gelijmd. Afmeting: 21 - 32 cm. In goede staat.

Stel Delftse apothekerspotten
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met vogel/pauw decor. 1x Conf. Hiacintor. 1x V. Basilicum (haarlijn). Afmeting: H 14 - 18,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse lampenvoeten, H 43 cm.
Ergebnis: 900 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen als lampenvoeten. Met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Delftse lampvoet, H 59 cm.
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence lampenvoet met messing monturen. Floraal/figuur/landschap decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 29 cm.
Ergebnis: 850 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met koperen deksel en pauwen decor. Mel Commun. Randen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse vaas, H 35 cm.
Ergebnis: 160 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence vaas met floraal decor. Octagonaal. Gemerkt: De Witte Ster. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Franse bloempotten
Ergebnis: 800 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Franse fayence Rouen bloempotten met renaissance/fratsen decor. Zeskantig. Eén pot gelijmd. Afmeting: 17 x 26 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts kaststel
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Hollands Delfts fayence kaststel, 'de drie klokken' met landschap decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 33 cm. In redelijke staat.

Twee Delftse knobbelvazen, H 43,5 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence knobbelvazen met floraal decor. Octagonaal. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse apothekerspotten, H 17 cm.
Ergebnis: 1.300 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. 1x Pulptamarin. 1x Manna Comm. Enkele chips. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselpot
Ergebnis: 400 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselpotten. Floraal/dieren decor. Afmeting: H 34 cm. Beschadigd. In redelijke staat.