Zoeken

Statenbijbel 2144
Statenbijbel
Startprijs 50 EUR
Bijbel met lederen band 2145
Bijbel met lederen band
Startprijs 60 EUR
Pietra Dura design pop 2146
Pietra Dura design pop
Startprijs 950 EUR
Pop Art paspop 2147
Pop Art paspop
Startprijs 950 EUR
Fontein met engelen 2148
Fontein met engelen
Startprijs 2.200 EUR
Antieke kandelaar, 1900 2149
Antieke kandelaar, 1900
Startprijs 80 EUR
Plaquette + boek 2150
Plaquette + boek
Startprijs 120 EUR
4x Graf/veld zuilen met eeuwige vlam 2151
4x Graf/veld zuilen met eeuwige vlam
Startprijs 60 EUR
Groot kruis van gietijzer 2152
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2153
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 120 EUR
Groot kruis van gietijzer 2154
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR
Groot kruis van gietijzer 2155
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR
Groot kruis van gietijzer 2156
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 100 EUR
Groot kruis van gietijzer 2157
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR
2x Kruis van gietijzer 2158
2x Kruis van gietijzer
Startprijs 80 EUR
Tuinbeeld (beton) 2159
Tuinbeeld (beton)
Startprijs 150 EUR
2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm. 2160
2x Groot zandstenen beeld, H 180 cm.
Startprijs 500 EUR
Antieke duiventil 2161
Antieke duiventil
Startprijs 300 EUR
Antiek bronzen kerkbel Ø 40 cm. 2162
Antiek bronzen kerkbel Ø 40 cm.
Startprijs 200 EUR
Messing servettenhouder 2163
Messing servettenhouder
Startprijs 60 EUR
Plated Heilig avondmaal 2164
Plated Heilig avondmaal
Startprijs 120 EUR
Plated wandschotel Ø 46 cm. 2165
Plated wandschotel Ø 46 cm.
Startprijs 140 EUR
Engelse scheepsbarometer (inbouw) 2166
Engelse scheepsbarometer (inbouw)
Startprijs 70 EUR
Gestoken barometer, 1910 2167
Gestoken barometer, 1910
Startprijs 150 EUR