Boek met veertien lithografieën Polypheme Albert Samain. Zachte kaft. Cuivres de Galanis Ala Sphere. Afmeting: 33 x 25 cm. In goede staat.
Boek Andy Warhol's Exposures. 1e Druk 1979 USA uitgave. Afmeting: 29 x 24,5 x 2 cm. In goede staat.
Twee-delige 18e eeuwse boekenserie. Histrorie des ouden + nieuwen testament. Pieter Mortijn + David Martin, met diverse handingekleurde gravures. Afmeting: 41 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Statenbijbel met bronzen beslag. Biblia de Gantsche H. Schriftte. Afmeting: 37 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke 18e eeuwse Hollandse bijbel. Door zes makers te Amsterdam 1715. Met lederen band. Diakonie van Nieuwenhoorn 1825. Afmeting: 11 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne Art Deco-stijl mozaiek belijmde paspop, met sieraden, Petra Dura. Staand op een glazen plateau. 181cm. In zeer goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Vier antieke gietijzeren grafzuilen. Frankrijk. Deze zuilen stonden vroeger op een graf. 19e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 160 x 90 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met neo gotische voorstelling. Met afbeelding van Christus. Afmeting: 160 x 75 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis, met afbeelding corpus Christi. Kruis is versierd met lelies. Afmeting: 140 x 70 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen met corpus Christi. Frankrijk. Afmeting: 1x 100 x 56 x 2 cm. / 1x 80 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Tuinbeeld van beton. Twee figuren op wip-wap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 85 x 40 cm. In goede staat.
Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...
Antiek bronzen kerkbel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke servettenhouder van opengewerkt messing met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.