Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Klokkenstel LK 3524
Klokkenstel LK
Startprijs 2.000 EUR
Engelse staande klok 3525
Engelse staande klok
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse pendule 3526
Franse pendule

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Weense regelateur 3527
Weense regelateur

Resultaat:

340 EUR

Platelen pendule 3528
Platelen pendule
Startprijs 550 EUR
Reisklokje 3529
Reisklokje
Startprijs 425 EUR
Verkocht
Grootmoeders tijd, klok 3530
Grootmoeders tijd, klok

Resultaat:

15 EUR

Kolompendule 3531
Kolompendule
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Porseleinen klok 3532
Porseleinen klok

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Zaagklok 3533
Zaagklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pendule 3534
Pendule

Resultaat:

50 EUR

Art Deco klokkenstel 3535
Art Deco klokkenstel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Grunder tafelklok 3536
Grunder tafelklok

Resultaat:

160 EUR

Klok 3537
Klok
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Vuurvergulde pendule 3538
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

1.260 EUR

Verkocht
Staartklok, dubbele kap 3539
Staartklok, dubbele kap

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Tafelklokje 3540
Tafelklokje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote regelateur 3541
Grote regelateur

Resultaat:

250 EUR

Jugendstil klokje 3542
Jugendstil klokje
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Klokkenstel Art Deco 3543
Klokkenstel Art Deco

Resultaat:

325 EUR

Friese stoelklok 3544
Friese stoelklok
Startprijs 250 EUR
Onyx klok + zijstukken 3545
Onyx klok + zijstukken
Startprijs 220 EUR
Tafelklokje 3546
Tafelklokje
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Staande Friese klok 3547
Staande Friese klok

Resultaat:

130 EUR